Přívěsek "herkimer", křišťál a citrín  - 1
Přívěsek "herkimer", křišťál a citrín  - 2
Přívěsek "herkimer", křišťál a citrín - 1/2Přívěsek "herkimer", křišťál a citrín - 2/2

Přívěsek "herkimer", křišťál a citrín

Kód: ARCHIV-MINM-přív.her.cit.
Tento nádherný kousek není jen překrásným šperkem, je taktéž skvělou meditační pomůckou, jejíž pomoc ocení každý, kdo kráčí po cestě k Poznání. Citrín Vás vábí, aby jste vkročili do svého středu a nalezli tam vlastní zdroj světla - své soukromé Slunce.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
338 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek "herkimer", křišťál a citrín

Síla
Tento nádherný kousek není jen překrásným šperkem, je taktéž skvělou meditační pomůckou, jejíž pomoc ocení každý, kdo kráčí po cestě k Poznání. Citrín Vás vábí, aby jste vkročili do svého středu a nalezli tam vlastní zdroj světla - své soukromé Slunce. Každý tvor na zemi jej vlastní, avšak málokdo si jeho existenci uvědomuje. Jaká mocná síla a odvaha se skrývá uvnitř každého z nás! A přitom stále hledáme tento zdroj světla v lidech a věcech kolem sebe. Naše vnitřní Slunce nalezneme v místě, kterému se říká solar plexus (v oblasti břicha). Je to sídlo naší osobnosti, sídlo naší síly a odvahy. Energie míří tam, kam míří naše pozornost, proto věnujme každý den pár minut meditaci, věnujme pozornost svému středu. Nechme naše Slunce jasně svítit, odežeňme všechny ty stíny, smutky, špatné nálady, splíny, strachy, deprese, obavy a předsudky, které nám brání kráčet rovně s hlavou vztyčenou vstříct svému osudu.

Přibližná velikost křišťálu 2,2 cm u typu 1 a 2,6 u typu 2, citrínová čočka má průměr 4 mm, celková délka šperku je 3 cm. 

Citrín - kámen Slunce
Citrín, kámen Slunce, je kamenem hojnosti, bohatství, prosperity a úspěchu, přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Citrín je jako sluneční světlo - pohlcuje, transformuje a uzemňuje negativní energii (melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo), předává nám teplo, energii a zvyšuje naše tvůrčí schopnosti. Vibrace citrínu zesilují naši intuici, pročišťují vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Citrín vnáší do našeho chaotického života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat naše vnitřní Já. Citrín nám daruje jistotu v našem každodenním konání, podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je zapotřebí pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chyby, a hledat v nich především poučení.

Citrín a Solar Plexus
Tento nádherně zbarvený kámen je přiřazen čakře Solar Plexu, což je místo, kde sídlí naše osobnost a kde přebývá naše odvaha, tím pádem je jeho působení v této sféře nejvýraznější. Citrín nám pomáhá brát se takový jací jsme (sebedůvěra) a nenechat se "válcovat" názory lidí v našem okolí, potlačuje naše sebezničující sklony. Citrín urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, činí z nás sociabilní jedince, kteří se nebojí vyjádřit své názory a když něco chtějí, neváhají si o to říci. Citrín nás obdarovává klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz.

Křišťál - kámen věštců i léčitelů
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen inutice, jasnozřivosti a věštění
Křišťál je přižazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).


LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.