Přívěsek Harmonie, stříbro Ag 925

Přívěsek Harmonie, stříbro Ag 925

Kód: HT-TP092
Žít jednoduše, v souladu se sebou samým, být smířen a prostě jen být - to je mír, lehkost, spokojenost i radost. Harmonie bytí.
Poslední kusy na skladě!
227 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Harmonie, stříbro Ag 925

Co je harmonie? Je to vnitřní soulad, jednota a smíření se sebou samým. Integrita, znalost sebe samého a z toho vycházející vnitřní klid a mír, spokojenost, radost a lehkost.

Jak lze harmonie dosáhnout? V prvé řadě je nejprve potřeba přijetí a smíření, smíření se sebou samým, se svými vlastnostmi, charakteristikami, povahou, osudem. Totálním přijetím všeho, co představuji bez sebemenší špetky odporu k čemukoliv se otevírám v důvěře před sebou, životem, Bohem i lidmi. Já nebojuji, neodporuji, prostě jsem. To neznamená, že zůstanu pořád stejný, naopak, rozvinu v sobě to nejlepší, co ve mně je. Toto uvědomění a pochopení je základním kamenem na cestě k růstu. Přijmout, smířit se, nalézt v sobě to dobré a to posilovat a na tom stavět. Nedostatky nechat být. Posilovat jen to dobré a žít dobrem, v souladu se sebou samým. Vždyť proč bychom si měli na něco hrát? Proč bychom se měli stylizovat do rolí, které nám nepasují, snažit se být někomu podobni, být jiní než jsme? Proč by se například introvertní intelektuál se zájmem v hraní šachů a četbě knih měl snažit být králem všech večírků, bavič a improvizér?

Proč se do něčeho tlačit a nutit? Proč se nepřijmout? Je to taková úleva! Být sám sebou. Když se člověk přijme a přestane se tlačit do změn, které ve skutečnosti ani nechce, nastává vnitřní zacelení, úleva a klid, který je prožíván na vnitřní úrovni neustále (bez ohledu na to, co se kolem mě děje). Žít jednoduše, v souladu se sebou samým, být smířen a prostě jen být - to je mír, lehkost, spokojenost i radost. Harmonie bytí. Tento vnitřní prožívaný stav spokojenosti a lehkosti člověka se samozřejmě promítá i do jeho okolí, které na něj pozitivně reaguje. Vždyť dobro přitahuje dobro!

Přívěsek Harmonie symbolizuje jednotu člověka uvnitř sebe, jeho sebe přijetí, smíření a nalezení svého potenciálu růstu. Každý člověk má něco v sobě, potenciál, který lze rozvinout a jeho prostřednictvím obohacovat tento svět. Jen jej nalézt. A k tomu je nejprve potřeba smíření a přijetí sama sebe právě teď, za těchto okolností. Teprve poté, v klidu a přjetí je možné najít v sobě TO něco, to dobré, co se rozvine jako krásný květ a bude vonět pro všechny.

Přívěsek Harmonie je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000. Šperk dodáváme bez řetízku.

Rozměry (výška x šířka) přívěsku (měřeno bez očka)
2,3 x 1,3 cmNáš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Čakrová pyramida 4 cm Čakrová pyramida 4 cm Kód: AW-BBCs-05
Nádherná čakrová pyramida je vyrobena ze sedmi polodrahokamů - červený jaspis,…
349 Kč
Saloos vonný olej Mystika 10 ml Saloos vonný olej Mystika 10 ml Kód: SA-75235
Luxusně čarodějná, povzbuzující, inspirativní vůně od firmy Saloos bude…
66 Kč