Přívěsek Harmonie, stříbro Ag 925

Připraveno k odeslání
347 Kč
Kód: HT-TP092
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Co je harmonie? Je to vnitřní soulad, jednota a smíření se sebou samým. Integrita, znalost sebe samého a z toho vycházející vnitřní klid a mír, spokojenost, radost a lehkost.

Jak lze harmonie dosáhnout? V prvé řadě je nejprve potřeba přijetí a smíření, smíření se sebou samým, se svými vlastnostmi, charakteristikami, povahou, osudem. Totálním přijetím všeho, co představuji bez sebemenší špetky odporu k čemukoliv se otevírám v důvěře před sebou, životem, Bohem i lidmi. Já nebojuji, neodporuji, prostě jsem. To neznamená, že zůstanu pořád stejný, naopak, rozvinu v sobě to nejlepší, co ve mně je. Toto uvědomění a pochopení je základním kamenem na cestě k růstu. Přijmout, smířit se, nalézt v sobě to dobré a to posilovat a na tom stavět. Nedostatky nechat být. Posilovat jen to dobré a žít dobrem, v souladu se sebou samým. Vždyť proč bychom si měli na něco hrát? Proč bychom se měli stylizovat do rolí, které nám nepasují, snažit se být někomu podobni, být jiní než jsme? Proč by se například introvertní intelektuál se zájmem v hraní šachů a četbě knih měl snažit být králem všech večírků, bavič a improvizér?

Proč se do něčeho tlačit a nutit? Proč se nepřijmout? Je to taková úleva! Být sám sebou. Když se člověk přijme a přestane se tlačit do změn, které ve skutečnosti ani nechce, nastává vnitřní zacelení, úleva a klid, který je prožíván na vnitřní úrovni neustále (bez ohledu na to, co se kolem mě děje). Žít jednoduše, v souladu se sebou samým, být smířen a prostě jen být - to je mír, lehkost, spokojenost i radost. Harmonie bytí. Tento vnitřní prožívaný stav spokojenosti a lehkosti člověka se samozřejmě promítá i do jeho okolí, které na něj pozitivně reaguje. Vždyť dobro přitahuje dobro!

Přívěsek Harmonie symbolizuje jednotu člověka uvnitř sebe, jeho sebe přijetí, smíření a nalezení svého potenciálu růstu. Každý člověk má něco v sobě, potenciál, který lze rozvinout a jeho prostřednictvím obohacovat tento svět. Jen jej nalézt. A k tomu je nejprve potřeba smíření a přijetí sama sebe právě teď, za těchto okolností. Teprve poté, v klidu a přjetí je možné najít v sobě TO něco, to dobré, co se rozvine jako krásný květ a bude vonět pro všechny.

Přívěsek Harmonie je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000. Šperk dodáváme bez řetízku.

Rozměry (výška x šířka) přívěsku (měřeno bez očka)
2,3 x 1,3 cmNáš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost