Přívěsek granát - síla lidského Ducha, Ag 925  - 1
Přívěsek granát - síla lidského Ducha, Ag 925  - 2
Přívěsek granát - síla lidského Ducha, Ag 925 - 1/2Přívěsek granát - síla lidského Ducha, Ag 925 - 2/2

Přívěsek granát - síla lidského Ducha, Ag 925

Kód: BL-0042P
Stříbrný přívěsek s kamínky červeného granátu odkazuje na sílu a nezdolnost Ducha, který je skryt v hlubinách vašeho nitra. Právě zde pramení životní síla, kterou nelze zničit nepříznivými podmínkami ani nemocí, neboť pochází z říše Boha, Bohyně, Zdroje.
Poslední kusy na skladě!
711 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek granát - síla lidského Ducha, Ag 925
Elegantní stříbrný přívěsek s facetově vybroušenými kamínky polodrahokamu červeného granátu odkazuje na sílu a nezdolnost Ducha, který je skryt v hlubinách vašeho nitra. Vzpomeňte na všechny těžkosti, které jste v životě prožili, na všechny překážky, které jste zdolali. Kdo vás po celou tu dobu držel nad vodou, jaká síla to byla, že vás nepřízeň osudu nezlomila? Byla to síla, která vychází z vaší duše. Je to životní síla, kterou nelze ničím zničit, neboť pochází z říše Boha, Bohyně, Zdroje. Naše Duše je největším darem, jaký jsme mohli dostat. Chraňme ho, pečujme o něj, posilujme ho a buďme za něj vděčni.
 
Ceková délka přívěsku 
2,4 cm
 
Rozměry kamenů
0,6 x 0,6 cm

Kamínky granátu jsou vsazeny do stříbra 925. Přívěsek (bez řetízku) dodáváme v dárkové krabičce. 

Granát - nadšení, síla, odvaha, vytrvalost
Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Granát a čakry
Granát je přiřazen k první - základní čakře (Muladhara) a čakře srdce (Anáhata). Jeho vibrace pročišťují negativní energie v těchto čakrách, zvyšuje naši sebedůvěru a důvěru v bytí (Muladhara) a otevírá a posiluje srdce (Anáhata). Vibrace granátu podněcují rozvoj rozšířeného vědomí i vzpomínky na minulé životy, odstraňují zakořeněné a přežité způsoby jednání, které už přestaly sloužit původnímu účelu, pomáhají překonávat odpor, zákazy, tabu nebo podvědomé vnitřní zábrany.

Granát a léčení
Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Tento nádherný rudý polodrahokam se v neposlední řadě uplatňuje i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Čištění a nabíjení kamene
Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kyvadlo - čakra - křišťálový hranol a kulička Kyvadlo - čakra - křišťálový hranol a kulička Kód: CRYMA-XXCP3P-1
Luxusní čakrové kyvadlo, v podobě léčitelské hůlky s kuličkou a…
399 Kč