Přívěsek fluorit krystal, úchytka stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek fluorit krystal, úchytka stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek fluorit krystal, úchytka stříbro Ag 925 - 1/2Přívěsek fluorit krystal, úchytka stříbro Ag 925 - 2/2

Přívěsek fluorit krystal, úchytka stříbro Ag 925

Kód: BL-P925FKm
Chybí vám disciplína, duševní jasnost, zdá se vám, že je váš život zahalen závojem iluzí, nevíte čemu věřit a čemu ne, potřebujete si udělat jasno? Chcete vědět, jaké duchovní principy se schovávají za zdánlivě jednoduchými věcmi? Zvolte fluorit!
Poslední kusy na skladě!
147 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek fluorit krystal, úchytka stříbro Ag 925
Nádherný přívěsek nebroušeného krystalu polodrahokamu fluoritu je překrásným kouskem, který potěší všechny milovníky tohoto analyticko - duchovního kamene. Krystal fluoritu - osmistěnu neprošel téměř žádnými povrchovými úpravami, takže si uchovává maximální míru původní energie. Úchytka přívěsku je ze stříbra Ag 925/1000. Každý kousek je originál, takže svou barvou nemusí nutně odpovídat kousku, jenž je na fotografii (fluorit může být i světlounce zelený až čirý, zelený, fialkový nebo fialový). Rozměry krystalu jsou taktéž přibližné, každý kousek je originálem.
 
Rozměry kamene
1,8 x 1,4 cm

Přívěsek s fluoritem dodáváme v dárkové krabičce.

Fluorit - duchovní kámen
Fluorit je polodrahokam obdařený silnou ochrannou mocí - především na duchovní úrovni. Fluorit nám pomáhá soustředit mysl a spojit ji s univerzálním vědomím Vesmíru, díky jeho působení jsme citlivější na vyšší duchovní realitu a můžeme dosáhnout rychlejšího duchovního probuzení. Fluorit působí na oscilaci našich mozkových buněk (pracuje především s vědomou myslí) a otevírá tak našemu duchovnímu úsilí vstup a kontakt s vyšší rovinou skutečnosti. Nejasně tušené nyní získává jasné kontury, tento kámen nám pomáhá vnést duchovní vhled do všech rovin našeho vnímání, posiluje naše rozpoznávací schopnosti, umožňuje nám posoudit veškeré vnější informace a vnitřní vize z hlediska Božského Já. Vibrace fluoritu dává našemu životu jasný řád, pomáhá nám zvládnout chaos, uvádí do souladu všechny roviny naší osobnosti, zlepšuje naši koordinaci. V duchovní rovině nám pomáhá překonávat zafixované vzorce chování a otevírá dveře do podvědomí, ze kterého vytahuje všechny potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru a současně usnadňuje překonávání duševních problémů, jelikož nás zbavuje iluzí a odhaluje pravdu. Fluorit výborně pomáhá při učení: dokáže uspořádat a zpracovat informace, neboť spojuje známé s tím, čemu se právě učíme. Zvyšuje koncentraci, pomáhá strávit nové informace a zvyšuje rychlost myšlení. 

Poselství fluoritu
Fluorit nás učí, že moudrost vychází z lásky a harmonie, jíž nedojdeme bez vnitřního utišení, blaženého míru. Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, pomáhá nám beze zbytku naplnit naši osudovou úlohu na Zemi. 
 
Fluorit a léčení
Fluorit harmonizuje všechny energie uvnitř těla, je účinný proti infekcím všeho druhu, přispívá k hojení vředů a ran, účinkuje při nachlazení, rýmě a zánětech dutin. Zlepšuje fungování kloubů, přináší úlevu při artritidě, revmatismu a bolestech zad. Fluorit také účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetického záření.
 
Čištění a nabíjení fluoritu
Fluorit se čistí pod proudem vlažné vody nebo ponechaný v přes noc v misce s vodou. Pro nabíjení je dobré položit ho na drúzu křišťálu a nabíjet ho na nepřímém světle. Pozor! Kámen je citlivý na prudké světlo, nenabíjet na přímém slunci!

Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Taška velká fantasy - Lotosová víla s kolibříky Taška velká fantasy - Lotosová víla s kolibříky Kód: ARCHIV-NM-B0945C4
Precizně vyrobená velká taška přes rameno, s motivem lotosové víly a…
712 Kč
Rytířské šachy exclusive se skleněnou hrací deskou Rytířské šachy exclusive se skleněnou hrací deskou Kód: NM-D1824E5
Nevídané, fantastické, luxusní, precizní, unikátní - takové jsou tyto…
3.078 Kč
Kapesní I - ťing, Richter Johan Kapesní I - ťing, Richter Johan Kód: KOS-IT-KAP
Jak se mám rozhodnout? Co mám v této situaci dělat? Jak to mám chápat?…
129 Kč
Epam čaj na cévy a cholesterol porcovaný Epam čaj na cévy a cholesterol porcovaný Kód: EPAM-C-CCH
Čaj na cévy a cholesterol - tibetská bylinná čajová směs EPAM na cévy a…
79 Kč