Přívěsek Druid Triquetra, stříbro Ag 925

Přívěsek Druid Triquetra, stříbro Ag 925

Kód: HT-TPD133
Triquetra ve spojení s pentagramem vyzývá k poznání Jednoty a svého místa v ní, k uplatnění svých talentů ve prospěch Celku. Vyzývá k respektu, toleranci, přátelství a spolupráci.
Připraveno k odeslání
630 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Druid Triquetra, stříbro Ag 925

Stříbrný přívěsek se symbolem triquetry a pentagramu v kruhu (posiluje jejich působení), podporuje vědomí propojenosti všeho, rovnováhu a zároveň poskytuje mocnou ochranu. Triquetra, stejně jako pentagram, je vysoce ochranný a zároveň magický znak, symbol propojení fyzického, mentálního a intuitivního, symbol rovnosti a vzájemné provázanosti všech součástí velkého celku - Jednoty. Triquetra s pentagramem přináší vědomí širšího rozměru, pomáhá nám otevřít se skutečnosti a Poznání věcí zjevných i skrytých. Nikdo a nic není odděleno od celku, každá část je právoplatným členem Jednoty a má svůj specifický způsob, jak přispět k zdokonalování energie celku. Jedině spoluprací všech částí celku lze dosáhnout rovnováhy, harmonie a hlubokého vnitřního klidu. To platí jak uvnitř jedince, tak uvnitř celé společnosti, Celku.

Více informací o tomto oblíbeném symbolu naleznete v našem slovníku, pod heslem Triquetra.

Pocit či vědomí oddělenosti je pouhou iluzí, jež vytváří naše ego. Vše je se vším spojeno, nejsme tu jen tak pro nic za nic, máme úkol - nalézt svou jedinečnost, svůj dar, talent a prostřednictvím něj sloužit světu a bytostem, jež ho obývají. Symbol triquetry ve spojení s pentagramem nás vyzývá, abychom uplatnili své talenty ve prospěch všeho živého, uznali přínos druhých, respektovali jeden druhého a spolupracovali na zlepšení životů všech tvorů, celého světa.

Stříbrný přívěsek pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro 925/1000

Průměr kruhu
2,5 cm

Stříbrný přívěsek Druid Triquetra dodáváme bez řetízku. Ten si může vybrat v naší nabídce zde.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Dřevěná krabička na tarotové karty - hladká Dřevěná krabička na tarotové karty - hladká Kód: SoD-994920
Krásná krabička pro vaše tarotové karty či jiné cennosti.
286 Kč
Fantasy tričko - Slunce a měsíc M Fantasy tričko - Slunce a měsíc M Kód: SoD-1033521-M
Slunce, měsíc, hvězda - tato trojice zpodobňuje mocné vesmírné síly - Ji, Jeho,…
728 Kč
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč