Přívěsek Danburit velký  - 1
Přívěsek Danburit velký  - 2
Přívěsek Danburit velký  - 3
Přívěsek Danburit velký  - 4
Přívěsek Danburit velký - 1/4Přívěsek Danburit velký - 2/4Přívěsek Danburit velký - 3/4Přívěsek Danburit velký - 4/4

Přívěsek Danburit velký

Kód: HT-D705
Danburit přináší klid, mír a jasnost, ukazuje cestu k jednoduchosti, ve které dlí Moudrost.
Poslední kusy na skladě!
749 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Danburit velký

Danburit je nádherně průzračný minerál, navozující už o pohledu pocity jasnosti, ryzosti, čistoty a přímo éterické, vznešené krásy. Je s podivem, že je tento energeticky velmi silný a zajímavý kámen poměrně málo známý a téměř nesehnatelný. Jen připomínáme, že danburit je přírodní kámen, tudíž není ani jeden kousek stejný jako druhý. Foto je ilustrační. Drátkování je vkusně provedeno, s ohledem na tvar vybraného krystalu.

Nádherný, vkusně vyrobený šperk s danburitem dodáváme společně s popisem.

Rozměry kamene (délka x šířka) cca
2 - 3,5 x 1 - 1,3 cm

Danburit
Danburit je silikát (křemičitan) bóru a vápníku. Nepatří mezi nejběžnější minerály, zato tvoří pěkné velké hojnoploché krystaly, s nimiž se můžeme setkat na mineralogických trzích. Danburit se vyznačuje vysokou tvrdostí, je pojmenován podle města Danbury v americkém státě Connecticutu, kde byl poprvé objeven. Další naleziště tohoto kamene: USA, Mexiko, Rusko, Japonsko, Barma, ale i Česká republika.

Danburit - cesta světla
Danburit je kámen silných očistných a léčivých vibrací. Je jako čisté proudící světlo, které jako hojivý balzám zalévá všechna temná, poškozená, nevyrovnaná či jinak disharmonická místa. Danburit přináší klid, mír a jasnost, ukazuje cestu k jednoduchosti, ve které dlí Moudrost. Nabádá nás ke smíření v sobě samém, abychom nebojovali sami se sebou proti sobě, jak to často děláme. Je to tak, jak řekl Ježíš: "Je-li království vnitřně rozděleno - jak obstojí? "Skutečně je dobré se nad tím zamyslet. Jak obstojí v životě člověk uvnitř sebe rozdělený a ve sváru? Je zbytečné - odmítat sám sebe, svou mysl, své tělo, své zvláštnosti, nedostatky, svůj osud. Odporem a odmítáním se oddělujeme od sebe sama, své duše, Boha, od světla, pravdy i změny. Paradoxně, ale logicky, posilujeme to, co odmítáme, neboť do toho vkládáme svou pozornost - a to neustále. Pak samozřejmě není žádná změna možná, točíme se v kruhu. Toto není cesta ke štěstí. To je smyčka. Nepřijetí a odpor je zdrojem našeho veškerého utrpení a nemožnosti změnit svůj osud.

Pakliže chceme duchovně vyrůst, být šťastnými a naplněnými, je nutné se prvně zastavit a vše nejprve přijmout - světlé i temné, jak to je, právě teď. Nebojovat. Vždyť násilí plodí jen násilí! Prostě nechat být to, co považujeme za temné, nedobré, nehezké či nedostatečné a najít v sobě to dobré, to skvělé, úžasné, z čeho máme příjemný pocit - a to posilovat, to dělat, na tom stavět. Naše pozornost je veliká tvořivá síla - kam ji vkládáme, to roste, to žije, to se manifestuje, rozvíjí a dává plody! Je nutné chápat, kam tuto sílu vlastně směřujeme - směřujeme ji totiž k tomu, co považujeme za důležité! Proč má pro nás temnota či nedokonalost či cokoliv, co vlastně nechceme, takovou důležitost? Zaměřujeme se na to, co nechceme a ono to pořád sílí, je to logické. Totéž bude platit, pokud svou pozornost nasměrujeme na to, co chceme, na to dobré. Stačí jen jít touto cestou, nepochybovat a nic dál neřešit, nechat své nedostatky být. A vše bude dobré, lepší, ještě lepší a jednoho dne si uvědomíme, že to špatné vlastně není. Nikdo to neživil, tak to zašlo. A my jsme spokojení. Život nemá být utrpením, život má být radostí a pokud víme jak na to - je to jednoduché a změní se tím naprosto všechno.

Toto učí danburit, který je považován za kámen pravdy, štěstí, osvícení, očištění, čistoty, smíření, dobra, kámen duchovního poznání, trpělivosti, klidu a míru, za kámen, který usnadňuje nalézt vnitřní směřování, pozitivní cíle a radost v životě. Danburit je také často používán v meditacích, pro komunikaci s andělskými říšemi či duchovními průvodci, rezonuje s čakrou srdeční, čelní a korunní. Kámen jemně ale intenzívně čistí celou auru. Přináší průzračné a jasnozřivé sny. 

Danburit a účinky na zdraví těla
Danburit silně detoxikuje, blahodárně působí na játra, močový měchýř, na činnost svalů a motorických funkcí, pomáhá při alergiích i chronickým nemocech. 

Čištění a nabíjení kamene
Danburit žádné energie neabsorbuje, takže jej není třeba nijak čistit ani nabíjet, nicméně, pokud máte pocit, že je na čase krystal nějak omýt a nabít (třeba na světle slunce si měsíce), můžete tak učinit dle své libosti.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Interiérový parfém Jasmínový vánek, 50 ml Interiérový parfém Jasmínový vánek, 50 ml Kód: AW-AWRP-11
Intenzívní, lehká, smysly povzbuzující, ducha těšící, snová, hravá,…
134 Kč
Přívěsek Merkaba, stříbro Ag 925 Přívěsek Merkaba, stříbro Ag 925 Kód: SAR-AS267
Merkaba je prostředkem k meditaci a napojení se na Vyšší síly Vesmíru. Merkaba…
699 Kč
Vykuřovadlo - Jalovec dřevo Vykuřovadlo - Jalovec dřevo Kód: SAR-RW73
Juniper - jalovec patří mezi snad nejstarší a nejrozšířenější očistná…
138 Kč
Stojánek na vonné tyčinky " Spiral "  Stojánek na vonné tyčinky " Spiral " Kód: SAR-RH32
Zajímavý stojánek na vonné tyčinky a kužely je zdoben rytou spirálou.
167 Kč