Přívěsek Danburit velký  - 1
Přívěsek Danburit velký  - 2
Přívěsek Danburit velký  - 3
Přívěsek Danburit velký  - 4
Přívěsek Danburit velký - 1/4Přívěsek Danburit velký - 2/4Přívěsek Danburit velký - 3/4Přívěsek Danburit velký - 4/4

Přívěsek Danburit velký

Kód: HT-D705
Danburit přináší klid, mír a jasnost, ukazuje cestu k jednoduchosti, ve které dlí Moudrost.
Připraveno k odeslání
724 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Danburit velký

Danburit je nádherně průzračný minerál, navozující už o pohledu pocity jasnosti, ryzosti, čistoty a přímo éterické, vznešené krásy. Je s podivem, že je tento energeticky velmi silný a zajímavý kámen poměrně málo známý a téměř nesehnatelný. Jen připomínáme, že danburit je přírodní kámen, tudíž není ani jeden kousek stejný jako druhý. Foto je ilustrační. Drátkování je vkusně provedeno, s ohledem na tvar vybraného krystalu.

Nádherný, vkusně vyrobený šperk s danburitem dodáváme společně s popisem.

Rozměry kamene (délka x šířka) cca
2 - 3,5 x 1 - 1,3 cm

Danburit
Danburit je silikát (křemičitan) bóru a vápníku. Nepatří mezi nejběžnější minerály, zato tvoří pěkné velké hojnoploché krystaly, s nimiž se můžeme setkat na mineralogických trzích. Danburit se vyznačuje vysokou tvrdostí, je pojmenován podle města Danbury v americkém státě Connecticutu, kde byl poprvé objeven. Další naleziště tohoto kamene: USA, Mexiko, Rusko, Japonsko, Barma, ale i Česká republika.

Danburit - cesta světla
Danburit je kámen silných očistných a léčivých vibrací. Je jako čisté proudící světlo, které jako hojivý balzám zalévá všechna temná, poškozená, nevyrovnaná či jinak disharmonická místa. Danburit přináší klid, mír a jasnost, ukazuje cestu k jednoduchosti, ve které dlí Moudrost. Nabádá nás ke smíření v sobě samém, abychom nebojovali sami se sebou proti sobě, jak to často děláme. Je to tak, jak řekl Ježíš: "Je-li království vnitřně rozděleno - jak obstojí? "Skutečně je dobré se nad tím zamyslet. Jak obstojí v životě člověk uvnitř sebe rozdělený a ve sváru? Je zbytečné - odmítat sám sebe, svou mysl, své tělo, své zvláštnosti, nedostatky, svůj osud. Odporem a odmítáním se oddělujeme od sebe sama, své duše, Boha, od světla, pravdy i změny. Paradoxně, ale logicky, posilujeme to, co odmítáme, neboť do toho vkládáme svou pozornost - a to neustále. Pak samozřejmě není žádná změna možná, točíme se v kruhu. Toto není cesta ke štěstí. To je smyčka. Nepřijetí a odpor je zdrojem našeho veškerého utrpení a nemožnosti změnit svůj osud.

Pakliže chceme duchovně vyrůst, být šťastnými a naplněnými, je nutné se prvně zastavit a vše nejprve přijmout - světlé i temné, jak to je, právě teď. Nebojovat. Vždyť násilí plodí jen násilí! Prostě nechat být to, co považujeme za temné, nedobré, nehezké či nedostatečné a najít v sobě to dobré, to skvělé, úžasné, z čeho máme příjemný pocit - a to posilovat, to dělat, na tom stavět. Naše pozornost je veliká tvořivá síla - kam ji vkládáme, to roste, to žije, to se manifestuje, rozvíjí a dává plody! Je nutné chápat, kam tuto sílu vlastně směřujeme - směřujeme ji totiž k tomu, co považujeme za důležité! Proč má pro nás temnota či nedokonalost či cokoliv, co vlastně nechceme, takovou důležitost? Zaměřujeme se na to, co nechceme a ono to pořád sílí, je to logické. Totéž bude platit, pokud svou pozornost nasměrujeme na to, co chceme, na to dobré. Stačí jen jít touto cestou, nepochybovat a nic dál neřešit, nechat své nedostatky být. A vše bude dobré, lepší, ještě lepší a jednoho dne si uvědomíme, že to špatné vlastně není. Nikdo to neživil, tak to zašlo. A my jsme spokojení. Život nemá být utrpením, život má být radostí a pokud víme jak na to - je to jednoduché a změní se tím naprosto všechno.

Toto učí danburit, který je považován za kámen pravdy, štěstí, osvícení, očištění, čistoty, smíření, dobra, kámen duchovního poznání, trpělivosti, klidu a míru, za kámen, který usnadňuje nalézt vnitřní směřování, pozitivní cíle a radost v životě. Danburit je také často používán v meditacích, pro komunikaci s andělskými říšemi či duchovními průvodci, rezonuje s čakrou srdeční, čelní a korunní. Kámen jemně ale intenzívně čistí celou auru. Přináší průzračné a jasnozřivé sny. 

Danburit a účinky na zdraví těla
Danburit silně detoxikuje, blahodárně působí na játra, močový měchýř, na činnost svalů a motorických funkcí, pomáhá při alergiích i chronickým nemocech. 

Čištění a nabíjení kamene
Danburit žádné energie neabsorbuje, takže jej není třeba nijak čistit ani nabíjet, nicméně, pokud máte pocit, že je na čase krystal nějak omýt a nabít (třeba na světle slunce si měsíce), můžete tak učinit dle své libosti.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek Merkaba, stříbro Ag 925 Přívěsek Merkaba, stříbro Ag 925 Kód: SAR-AS267
Merkaba je prostředkem k meditaci a napojení se na Vyšší síly Vesmíru. Merkaba…
694 Kč
Vykuřovadlo - Jalovec dřevo Vykuřovadlo - Jalovec dřevo Kód: SAR-RW73
Juniper - jalovec patří mezi snad nejstarší a nejrozšířenější očistná…
138 Kč
Stojánek na vonné tyčinky " Spiral "  Stojánek na vonné tyčinky " Spiral " Kód: SAR-RH32
Zajímavý stojánek na vonné tyčinky a kužely je zdoben rytou spirálou.
167 Kč