Přívěsek Cosmic Óm - ametyst

Připraveno k odeslání
151 Kč
Kód: ABI-1a-005
Kategorie: Amulety orient
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Harmonie, blaženost, bezpodmínečná láska, ticho, klid, smíření, pravá víra, vědomí Jednoty - to nejsou prázdná slova. Všechno toto je obsaženo na jednom jediném místě - v hloubi vašeho nitra - ve vaší Duši. Toto místo v sobě obsahuje odpovědi na všechny otázky. Nebo ještě lépe - z tohoto místa chápete, že všechny otázky (opravdu úplně všechny), všechny vaše touhy, přání a plány jsou zcela nesmyslné, neboť vše je jedním jediným a jakékoliv definování je samo o sobě hrou mysli, ve své podstatě holým nesmyslem.

Chceš-li rozesmát Boha - řekni mu o svých plánech!

Oním posvátným místem ve vašem nitru je vaše Duše. Antihmota (kus duchovního světa) jsoucí právě ve hmotném světě. Kdo ji nalezne, kdo nalezne božský klid a kvality Boha uvnitř sebe samého (namísto toho, aby hledal okolo sebe ve hmotném světě), našel cestu domů. Našel vše, co hledal. Symbol Ómu nechť je mu na této cestě připomínkou směru, který si zvolil. Více informací o starodávné symbolice Ómu, o osvícení, duchovním světě, smyslu života, meditacích pro nalezení Duše a mnoho dalších zajímavých souvislostech naleznete v knize AllatRa.

Materiál
bižuterní kov postříbřený (neobsahuje olovo, nikl, kadmium) doplněný čočkou polodrahokamu ametystu

Výška a šířka přívěsku
3,4 x 2,8 cm

Přívěsek Cosmic Óm s ametystem dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si k přívěsku zakoupit nějaký řetízek z naší nabídky, velmi dobře se bude vyjímat i na bižuterním lanku.

Óm je posvátná slabika, není však slovem samotným, je projevem duchovní síly, božské energie. Všechny znaky světa vzešly z jedné jediné - z posvátné slabiky Óm, která je prvotní vibrací vesmíru, vesmírným motorem. Óm je nejmocnější mantrou. Tato slabika hraje důležitou roli již v počátku védského učení. Vyskytuje se také v buddhismu, džinismu a sikhismu. Óm je všechno minulé, přítomné a budoucí. Slabikou Óm začínají téměř všechny mantry, jako například Avalókitéšvarova mantra "óm mani padmé húm".

Existuje pouze jediné jsoucno, jsoucí samo o sobě - jediné božství - Óm.

Jedno jsoucno jest
jeho jméno je Pravda 
stvořitel všeho
bez bázně, bez zášti,
věčné a bez podoby,
nezrozené,
jsoucí samo o sobě,
objevené darem Učitele.
Óm

 

Facebook komentáře

Štítky