Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925  - 3
Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925  - 4
Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925 - 1/4Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925 - 2/4Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925 - 3/4Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925 - 4/4

Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925

Kód: BL-P925Ch
Chryzopras je nádherně zelený kámen, harmonizující srdeční čakru. Učí člověka soucitu, laskavosti, dobrotě, vede ho k poznání božské krásy skryté ve všech a všem okolo nás, k poznání Jednoty. Chryzopras pozitivně působí i na ledviny, zrak a kůži.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
232 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek chryzopras velký, úchytka stříbro Ag 925

Překrásný velký přívěsek chryzoprasu se stříbrnou úchytkou bude skvělým dárkem pro každou přírodu milující ženu, a nejen pro ni. Chryzopras je nádherně zelený kámen, harmonizující srdeční čakru. Učí člověka soucitu, laskavosti, dobrotě, vede ho k poznání božské krásy skryté ve všechy a všem okolo nás, k poznání Jednoty.

Velikost kamene cca 
2,3 - 3,6 x 1,6 - 2,3 cm

Přívěsek s chryzoprasem dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. Každý šperk je jedinečným originálem, tudíž může být nepatrný rozdíl (řády milimetrů) v rozměrech u jednotlivých přívěsků.

Chryzopras - kámen
Jablko z nebeského stromuChryzopras nejspíš spadl ze stromu jabloně, rostoucí v samotných nebesích. Chryzopras člověku dodává víru, že je součástí vyššího božského celku, uvádí ho do stavu hluboké meditace, přináší lásku k pravdě, učí nás umění odpuštění a soucitu, pomáhá nám přijímat sám sebe i druhé takové, jací jsme, přináší rovnováhu mezi ideály a skutečnosti, zabraňuje ukvapenému jednání. Síla vibrací chryzoprasu nám také pomáhá rozvíjet a uplatňovat svoje talenty směrem ke společenství, ve kterém žijeme, pomáhá nám udržet si důvěru v mezilidských vztazích. Vibrace chryzoprasu jistě oceníme při naší introspekci (pohledu do svého nitra) - díky nim lépe nalezneme bloky a egoistické motivy skrývající se za naším jednáním v minulosti a pochopíme jejich důsledky pro osobní vývoj teď a tady. Chryzopras překonává naše nutkání k prchlivým a impulzivním myšlenkám a činům, staví se proti odsuzování druhých, dodává nám pocit bezpečí, důvěry a stability, pomáhá nám nalézt a ukotvit své místo ve světě a důvěřovat mu. Chryzopras nabíjí srdeční a křížovou čakru, zahání noční můry, proto je vhodný pro všechny, kdo tímto trpí.

Chryzopras a léčení
Chryzopras má silné detoxikační účinky, podporuje funkci ledvin, léčí zrak a duševní nemoci, blahodárně působí na kožní problémy, srdeční choroby a poruchy fuknce štítné žlázy, udržuje v rovnováze hladinu hormonů a uzdravuje trávicí systém. Chryzopras léčí celkovou churavost a slabost našeho těla a naplňuje ho léčivou vesmírnou univerzální energií. Jako kámen srdeční a křížové čakry zvyšuje plodnost, zbavuje svého majitele neplodnosti způsobené infekcí a chrání před pohlavně přenosnými chorobami. Chryzopras pozitivně působí na naše vnitřní dítě, neboť uvolňuje emoce uzamčené v nitru dětství. Zmírňuje klaustrofobii.
 
Očista a nabíjení chryzoprasu: Kámen čistíme omýváním vlažnou vodou a nabíjíme na měsíčním světle či krátce na slunci. POZOR!  Na slunci může vyblednout!


Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Šumavské Bylinné Kitl 500 ml Šumavské Bylinné Kitl 500 ml Kód: KI-1402-500
Tradiční žaludeční medicinální víno - digestiv. Ideální pro lepší trávení…
119 Kč
Country Life Sůl himalájská růžová jemná 500 g Country Life Sůl himalájská růžová jemná 500 g Kód: CL-413018
Himalájská růžová sůl je bohatá na esenciální minerály v přírodní podobě,…
24 Kč
Lapač snů - Vykladač, 34 cm Lapač snů - Vykladač, 34 cm Kód: PUCK-DCPA02P
Skvělý, vtipný a neotřelý lapač snů s designem Kocoura - vykladače karet bude…
317 Kč