Přívěsek chryzopras citrónový

Přívěsek chryzopras citrónový

Kód: ARCHIV-MINM-chry-cit-prives
Jsme součástí celku a naše talenty nám byly dány proto, abychom jimi pomáhali zdokonalovat tento svět.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
48 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek chryzopras citrónový

Přívěsek chryzopras
Přibližná velikost tohoto překrásného polodrahokamu je 1,5 x 2 cm.

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

Chryzopras - jablko spadlé ze stromu poznání
Chryzopras nejspíš spadl ze stromu jabloně, rostoucí v samotných nebesích. Chryzopras člověku přináší poznání, že je součástí vyššího božského celku, uvádí ho do stavu hluboké meditace, přináší lásku k pravdě, učí nás umění odpuštění a soucitu, pomáhá nám přijímat sám sebe i druhé takové, jací jsme, přináší rovnováhu mezi ideály a skutečnosti, zabraňuje ukvapenému jednání. Síla vibrací chryzoprasu nám také pomáhá rozvíjet a uplatňovat svoje talenty směrem ke společenství, ve kterém žijeme, pomáhá nám udržet si důvěru v mezilidských vztazích. Vibrace chryzoprasu jistě oceníme při naší introspekci (pohledu do svého nitra) - díky nim lépe nalezneme bloky a egoistické motivy skrývající se za naším jednáním v minulosti a pochopíme jejich důsledky pro osobní vývoj teď a tady. Chryzopras překonává naše nutkání k prchlivým a impulzivním myšlenkám a činům, staví se proti odsuzování druhých, dodává nám pocit bezpečí, důvěry a stability, pomáhá nám nalézt a ukotvit své místo ve světě a důvěřovat mu. Chryzopras nabíjí srdeční a křížovou čakru, zahání noční můry, proto je vhodný pro všechny, kdo tímto trpí.

Chryzopras a léčení
Chryzopras má silné detoxikační účinky, podporuje funkci ledvin, léčí zrak a duševní nemoci, blahodárně působí na kožní problémy, srdeční choroby a poruchy fuknce štítné žlázy, udržuje v rovnováze hladinu hormonů a uzdravuje trávicí systém. Chryzopras léčí celkovou churavost a slabost našeho těla a naplňuje ho léčivou vesmírnou univerzální energií. Jako kámen srdeční a křížové čakry zvyšuje plodnost, zbavuje svého majitele neplodnosti způsobené infekcí a chrání před pohlavně přenosnými chorobami. Chryzopras pozitivně působí na naše vnitřní dítě, neboť uvolňuje emoce uzamčené v nitru dětství. Zmírňuje klaustrofobii.
 
Očista a nabíjení chryzoprasu: Kámen čistíme omýváním vlažnou vodou a nabíjíme na měsíčním světle. POZOR!  Na slunci může vyblednout!
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.