Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925

Připraveno k odeslání
279 Kč
Kód: BL-P925ChiA
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Pravda, cesta Srdce, vnitřní síla, ochrana, rovnováha, tvořivost - to jsou témata chiastolitu. Na této kartě je k dispozici mix přívěsků s chiastolitem. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kameny, je každý jednotlivý přívěsek vzhledově originální. Fotografie je ilustrační. Přívěsek se stříbrnou úchytkou dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. Máte-li zájem o řetízek, lanko či šňůrku, můžete si vybrat zde

Rozměry kamene cca
1,8 - 2 x 1,5 cm

Chiastolit - Být sám sebou
Chiastolit je kamenem stability, ochrany a vnitřní nezdolné síly. Název chiastolit je odvozen od typické kresby v podobě kříže (chiastos znamená kříž). Chiastolit se už od starověku používal jako mocný ochranný kámen. Představoval symbolickou ochranu před nemocemi, zlými lidmi, kletbami i nečistými entitami. Působení kamene vychází z tvaru rovnoramenného kříže, který je jedním z nejmocnějších v přírodě přirozeně se vyskytujících zářičů. Chiastolit stabilizuje myšlenky, city a emoce. Podporuje nás, abychom přestali utíkat, uhýbat a kličkovat a namísto toho se otočili a postavili se svým protivníkům čelem. Abychom je porazili nebo věc zdárně vyřešili v míru, musíme je poznat a čelit jim.

Chiastolit učí, jak najít pramen vnitřní síly a klidu, jak zakotvit v tomto svém středu, jak být věrný sám sobě, své cestě, a nenechat se ovlivňovat okolními vlivy. Když je člověk věrný sám sobě, svému srdci a jeho pravdě, pak žije v lehkosti a radosti. Je to, jak napsal starozákonní prorok Baruch: "Kdybys šel po Boží cestě, potom by v tvé duši navždy vládl klid.". A to je právě lekce chiastolitu. Pokud nejsme uvnitř, ve svém srdci a nejdeme jeho cestou, pak jsme mimo sebe, mimo svou sílu - vystaveni silným okolním vlivům. Nejsme sami sebou a život nás prostě vláčí. Ale to se bude dít jen tak dlouho, dokud se neobrátíme a nepřijdeme zpět ke svému srdci. Protože v něm jedině je Síla, v něm jedině je Pravda a všechno Vědění, které k životu potřebujeme. Má člověk odvahu - setkat se sebou samým? Setkat se s Pravdou a žít ji? Má odvahu být sám sebou "navzdory okolí", žít podle pravdy svého srdce, i když "se to takhle nedělá" a "není to normální", "co když se to lidem nebude líbit, co když to nepřijmou, co když mě opustí"? Kde žije Pravda, tam je jasné Světlo a tam temnota (ať už jakoukoliv podobu) nemůže. Kromě toho chiastolit pomáhá rozvíjet tvořivost a uplatňovat ji tak, aby sloužila Celku. Tedy, aby plody naší tvořivosti přinášely dobro všem. Také učí, jak se svou tvořivou silou zacházet, aby byla udržována rovnováha. 

Chiastolit a fyzické tělo
Jak vyplývá z výše zmíněného textu, jsme – li v rovnováze po duchovní stránce, pak jsme v pořádku i po psychické a také fyzické stránce. V těle se tímto spouští samo uzdravující procesy, takže se uzdravujeme ve všech úrovních a jsme odolní vůči jakýmkoliv hrozbám zvenčí. Chiastolit se dříve používal ke snižování horečky, zastavení krvácení nebo jako podpůrný prostředek při překyselení organismu. Věřilo se, že podporuje laktaci.

Chiastolit čištění a nabíjení kamene
Chiastolit energie neabsorbuje, vše negativní přímo odpuzuje. Přesto je dobré ho čas od času očistit (nechte se vést svou intuicí). Kámen omyjte ve vlažné vodě a vystavte slunečnímu záření. Můžete jej nabíjet i na drúze křišťálu.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 

Facebook komentáře

Štítky