Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925 - 1/2Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925 - 2/2

Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925

Kód: BL-P925ChiA
Kdo jde cestou svého srdce, cestou Pravdy, toho provází síla větší, než je on sám...
Poslední kusy na skladě!
189 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek chiastolit, úchytka stříbro Ag 925

Pravda, cesta Srdce, vnitřní síla, ochrana, rovnováha, tvořivost - to jsou témata chiastolitu. Na této kartě je k dispozici mix přívěsků s chiastolitem. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kameny, je každý jednotlivý přívěsek vzhledově originální. Fotografie je ilustrační. Přívěsek se stříbrnou úchytkou dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. Máte-li zájem o řetízek, lanko či šňůrku, můžete si vybrat zde

Rozměry kamene cca
1,8 - 2 x 1,5 cm

Chiastolit - Být sám sebou
Chiastolit je kamenem stability, ochrany a vnitřní nezdolné síly. Název chiastolit je odvozen od typické kresby v podobě kříže (chiastos znamená kříž). Chiastolit se už od starověku používal jako mocný ochranný kámen. Představoval symbolickou ochranu před nemocemi, zlými lidmi, kletbami i nečistými entitami. Působení kamene vychází z tvaru rovnoramenného kříže, který je jedním z nejmocnějších v přírodě přirozeně se vyskytujících zářičů. Chiastolit stabilizuje myšlenky, city a emoce. Podporuje nás, abychom přestali utíkat, uhýbat a kličkovat a namísto toho se otočili a postavili se svým protivníkům čelem. Abychom je porazili nebo věc zdárně vyřešili v míru, musíme je poznat a čelit jim.

Chiastolit učí, jak najít pramen vnitřní síly a klidu, jak zakotvit v tomto svém středu, jak být věrný sám sobě, své cestě, a nenechat se ovlivňovat okolními vlivy. Když je člověk věrný sám sobě, svému srdci a jeho pravdě, pak žije v lehkosti a radosti. Je to, jak napsal starozákonní prorok Baruch: "Kdybys šel po Boží cestě, potom by v tvé duši navždy vládl klid.". A to je právě lekce chiastolitu. Pokud nejsme uvnitř, ve svém srdci a nejdeme jeho cestou, pak jsme mimo sebe, mimo svou sílu - vystaveni silným okolním vlivům. Nejsme sami sebou a život nás prostě vláčí. Ale to se bude dít jen tak dlouho, dokud se neobrátíme a nepřijdeme zpět ke svému srdci. Protože v něm jedině je Síla, v něm jedině je Pravda a všechno Vědění, které k životu potřebujeme. Má člověk odvahu - setkat se sebou samým? Setkat se s Pravdou a žít ji? Má odvahu být sám sebou "navzdory okolí", žít podle pravdy svého srdce, i když "se to takhle nedělá" a "není to normální", "co když se to lidem nebude líbit, co když to nepřijmou, co když mě opustí"? Kde žije Pravda, tam je jasné Světlo a tam temnota (ať už jakoukoliv podobu) nemůže. Kromě toho chiastolit pomáhá rozvíjet tvořivost a uplatňovat ji tak, aby sloužila Celku. Tedy, aby plody naší tvořivosti přinášely dobro všem. Také učí, jak se svou tvořivou silou zacházet, aby byla udržována rovnováha. 

Chiastolit a fyzické tělo
Jak vyplývá z výše zmíněného textu, jsme – li v rovnováze po duchovní stránce, pak jsme v pořádku i po psychické a také fyzické stránce. V těle se tímto spouští samo uzdravující procesy, takže se uzdravujeme ve všech úrovních a jsme odolní vůči jakýmkoliv hrozbám zvenčí. Chiastolit se dříve používal ke snižování horečky, zastavení krvácení nebo jako podpůrný prostředek při překyselení organismu. Věřilo se, že podporuje laktaci.

Chiastolit čištění a nabíjení kamene
Chiastolit energie neabsorbuje, vše negativní přímo odpuzuje. Přesto je dobré ho čas od času očistit (nechte se vést svou intuicí). Kámen omyjte ve vlažné vodě a vystavte slunečnímu záření. Můžete jej nabíjet i na drúze křišťálu.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Prsten s Ómem, stříbro Ag 925/1000 vel. 54 Prsten s Ómem, stříbro Ag 925 /1000 vel. 54 Kód: SAR-AS711/54
Óm je projevem božské původní energie a síly vesmíru, jenž udržuje veškerou…
1.019 Kč
Dámské tričko orient - Lotos Dámské tričko orient - Lotos Kód: SAR-TX313
Od dávných dob se věřilo, že z „Lotosu“ se rodí bohové, že Bůh se…
630 Kč
Saloos BIO karité balzám Granátové jablko 50 ml Saloos BIO karité balzám Granátové jablko 50 ml Kód: SA-7755122
Účinný balzám pro pokožku obličeje a dekoltu, zpomaluje stárnutí, 50 ml
162 Kč
Náušnice Merkaba, stříbro 925 Náušnice Merkaba, stříbro 925 Kód: SAR-AS266
Nádherné stříbrné náušnice s merkabami jsou vhodné pro všechny, kdo se…
785 Kč