Přívěsek chalcedon, úchytka stříbro Ag 925

Přívěsek chalcedon, úchytka stříbro Ag 925

Kód: BL-P925CHv
Vystupování na veřejnosti, řečnický talent, získávání přátel, otevřenost, uvolnění, komunikace, porozumění, dobré vztahy, tolerance, konec pochybností o sobě samém - to jsou témata spojená s chalcedonem.
Připraveno k odeslání
156 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek chalcedon, úchytka stříbro Ag 925

Přívěsek z polodrahokamu chalcedonu na úchytce ze stříbra Ag 925/1000 je vhodný pro všechny zamlklé, introvertní osoby, které by se rádi více začlenili do kolektivu a získali přátele. Chalcedon dodává sebevědomí, zlepšuje schopnost přizpůsobení, tolerance, schopnost navazovat přátelství a známosti. Je to kámen komunikace, porozumění a dobrých vztahů.

Velikost kamene cca 
2 x 1,6 cm

Přívěsek dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. Každý šperk je jedinečným originálem, tudíž může být nepatrný rozdíl (řády milimetrů) v rozměrech u jednotlivých přívěsků.

Chalcedon - kámen řečníků
Chalcedon je ztělesněním duševní přizpůsobivosti a výmluvnosti. Ne nadarmo se mu říká "Kámen řečníků", je to kámen komunikace ve všech úrovních, chalcedon nám slouží jako pomocník při telepatické a duševní komunikaci, ať už jde o rostliny a zvířata, vyšší duchy přírody a anděly, nebo živé formy z jiných dimenzí a planet. Tento nebesky modrý nádherný polodrahokam přeje komunikaci a mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin. Chalcedon pohlcuje negativní, mění je v pozitivní a tuto energii pak vysílá do svého okolí. Vyvolává touhu počínat si laskavě a štědře, zahání nepřátelství a melancholii mění v radost. Je to úžasný kámen, který pomáhá svému majiteli zapomenout na pochybnosti o sobě samém, vede ho k sebereflexi a činí ho otevřeným a laskavým ke svému okolí. Chalcedon harmonizuje tok energie mezi tělem, myslí i duchem, otevírá srdce i mysl novým podnětům, podporuje kreativní snažení, zahání smutek, strach, i zlé sny, posiluje odvahu a sebevědomí.
 
Poselství chalcedonu
Poselství chalcedonu je jasné: Nikdo není naším nepřítelem, všichni jsme na jedné lodi, všichni jsme si rovni a můžeme si navzájem pomáhat a inspirovat se. Rozdílnost lidských povah není na překážku, naopak.
 
Jeden zajímavý tip
Říká se, a opravdu to tak funguje, že dýchneme -li na kámen a poté se jej špičkou jazyka lehce dotkneme, přejdou do nás energie tohoto kamene a naše komunikační schopnosti, sociální cítění, dobrá vůle i kreativita budou mnohem kvalitnější.
 
Chalcedon a léčení
Chalcedon je kámen s vysokým očistným účinkem, pomáhá léčit vše špatné, likviduje usazeniny minerálů v cévách, léčí nezhojené rány. Výborně se uplatní při zánětlivých stavech, horečkách (zchlazuje). Jeho vibrace snižují příznaky senility a demence, posilují imunitu, vitalitu a tělesnou energii, hojivě působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový a lymfatický systém. Chalcedon taktéž posiluje mateřský pud a zvyšuje tvorbu mateřského mléka.
 
Čištění a nabíjení polodrahokamu chalcedonu
Kámen čistíme pod proudem vlažné či studené vody, nabíjíme na drúze křišťálu či bez ní, na paprscích slunečního svitu. Chalcedon má nejraději očistnou lázeň v říční vodě (čím čistější voda tím lépe), kdy je částečně ponořen a částečně vystaven slunečním paprskům.


Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 
 
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Orákulum vizí - vykládací karty Orákulum vizí - vykládací karty Kód: KOS-0130138
Tyto nádherné, bohatě vyzdobené karty splynou s vaší intuicí, podpoří vaši…
399 Kč
Kůň a Kuan Jin - přívěsek Kůň a Kuan Jin - přívěsek Kód: LOP-458
Přívěsek s bohyní Kuan Jin a podobiznou koně, je určen všem zrozencům ve…
66 Kč