Fantasy šperky

Přívěsek Čakrový strom Života  - 1
Přívěsek Čakrový strom Života  - 2
Přívěsek Čakrový strom Života - 1/2Přívěsek Čakrový strom Života - 2/2

Přívěsek Čakrový strom Života

Kód: ABI-1b-025
Strom života s polodrahokamy sedmi čaker je odkazem na stabilitu, sílu a rovnováhu, která je potřebná k tomu, abychom se stali úspěšnými Tvůrci života.
Poslední kusy na skladě!
249 Kč

1 hodnocení
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Čakrový strom Života

Strom je odjakživa považován za symbol života, tvořivosti a plodnosti. Proč? Protože v sobě propojuje síly Nebes a Země - duchovní a materiální. Jedině toto spojení umožňuje tvořit a plodit - pro potěšení a dobro všech. Zatímco se jeho kořeny ztrácejí hluboko v zemi, ze které berou živiny a sílu, jeho mohutný kmen stojí v prostoru, jeho větve se rozrůstají do stran a vrcholek míří k Nebi, odkud čerpá vesmírnou energii. Díky spojení sil Nebe a Země vznikají květy a plody. Jeho rozvětvená koruna poskytuje útočiště obrovskému množství jiných živých tvorů. Když se nad tím člověk zamyslí, zjistí, že symbolika stromu je ještě mnohem hlubší. Stejně tak jako stromy, i my stojíme mezi Nebem a Zemí, jsme schopni přijímat sílu od obou, propojovat hmotné s duchovním a díky tomu je nám umožněno tvořit pro dobro všech. 

Strom života s polodrahokamy sedmi čaker je odkazem na stabilitu, sílu a rovnováhu, která je potřebná k tomu, abychom se stali úspěšnými Tvůrci života. Připomíná nám, že jsme tu proto, abychom tvořili lepší svět, abychom se rozvíjeli, abychom žili. Připomíná nám také, že se o plody svého konání máme dělit s ostatními, protože jedině tak bude životní energie proudit - od nás směrem ven a zvenku směrem k nám. Plody naší práce nemají být hromaděny, protože tak energie stagnuje a zahnívá. Plody naší práce mají být k užitku a radosti všem.

Čakrový Strom života je zdoben sedmi polodrahokamy, jejichž vyzařování rezonuje s odpovídajícími čakrami lidského těla.

  • 1. čakra Muladhara (kořenová) - červený granát 
  • 2. čakra Swadisthana (sakrální či křížová) - karneol
  • 3. čakra Manipura (Solar Plexus) - citrín
  • 4. čakra Anahata (srdeční) - olivín
  • 5. čakra Vishudda (krční) - iolit
  • 6. čakra Ájna (Třetí oko) - ametyst
  • 7. čakra Sahasrara (korunní) - měsíční kámen pravý

Materiál
bižuterní kov postříbřený (neobsahuje olovo, nikl, kadmium) a polodrahokamy

Výška a šířka přívěsku
5 x 3,5 cm

Přívěsek se stromem života dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si k přívěsku zakoupit nějaký řetízek z naší nabídky, velmi dobře se bude vyjímat i na bižuterním lanku.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky