Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu  - 1
Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu  - 2
Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu  - 3
Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu - 1/3Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu - 2/3Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu - 3/3

Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu

Kód: CRYMA-88PPP
Zelený aventurín je silně spojen s říší dévů (dušemi rostlin). Jeho energie člověku pomáhá zbystřit vnímavost, intuici a jasnozřivost.
Připraveno k odeslání
131 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Aventurín zel. hranol v postříbřeném kovu

Zelený aventurín je spojen s přírodou a její energií. Aventurín pomáhá najít cestu zpět do nitra přírody, učí, jak vstřebat její harmonii a otevřít se této prosté a přirozené kráse. Zelený aventurín je silně spojen s říší dévů (dušemi rostlin). Jeho energie člověku pomáhá zbystřit vnímavost, intuici a jasnozřivost, je výborným kamenem pro meditace a navazování kontaktu s Vyššími energiemi, navozuje vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění. Zelený aventurín v neposlední řadě povzbuzuje k tomu, aby člověk nalezl svůj talent a použil jej ve prospěch lidstva. Celkově má kámen velice jemné, harmonické, léčivé působení. Přívěsek se zeleným aventurínem je zasazen do postříbřeného kovu. Dodáváme bez řetízku (foto ilustrační). Chcete-li, můžete si k přívěsku zakoupit i šňůrku, lanko či řetízek.

Velikost přívěsku
3,5 cm

Upozornění
Prosíme, berte v úvahu, že se jedná o přírodní kámen. Každý jednotlivý kousek je zcela jedinečný. Na této kartě se nachází mix přívěsků. Mohou se od sebe barevně nebo kresbou lehce lišit. Foto je především ilustrační.

Aventurín - kámen prosperity, štěstí a dostatku
Vibrace tohoto zeleného polodrahokamu vytváří ochranný štít pro naši auru a uvádí do rovnováhy činnost všech čaker. Pročišťuje krční čakru a udržuje komunikaci s vyššími rovinami, také pomáhá udržovat soulad mezi fyzickým a duchovním tělem. Jedná se o jeden z nevšestranějších polodrahokamů vůbec. Jeho energie přitahuje prosperitu, bohatství, štěstí, posiluje naše řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje naši kreativitu a pozvedává inteligenci. Často se používá k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog a poskytuje ochranu před zářením z mobilních telefonů.

Aventurín a léčení
Vibrace aventurínu příznivě působí na štítnou žlázu, zajišťuje propojení tkáně s nervovým systémem. Aventurín udržuje rovnováhu krevního tlaku a podporuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, působí preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Zelený aventurín pomáhá při migrénách a potížích se zrakem, léčí nadledvinky, plíce, dutiny, srdce a svalový i urogenitální systém.

Očista a nabíjení aventurínu
Aventurín čistíme pod proudem vody, nebo přes noc, v misce s vodou a křišťálem, nabíjíme libovolně dlouho na slunci.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Krystalická čakrová svíčka - Srdeční čakra Krystalická čakrová svíčka - Srdeční čakra Kód: IMP-0270
Máte problémy s láskou a vztahy? Jde jak o vztahy k sobě, tak k druhým lidem, ale…
179 Kč
Stojánek na vonné tyčinky talířek malý - motýl Stojánek na vonné tyčinky talířek malý - motýl Kód: PUCK-IF165
Klasický dřevěný stojánek s motýlem a hvězdičkami je určen na pálení…
51 Kč
Stamford vonné kužely - levandule Stamford vonné kužely - levandule Kód: PUCK-INC211C Nejoblíbenější
Levandule je pohlazení pro neklidnou duši, je to úžasná bylina, která vás…
45 Kč
Lapač snů - vlk, 16 cm Lapač snů - vlk, 16 cm Kód: PUCK-DCP06Q Nejoblíbenější
Lapač snů je indiánský talisman, zachycující špatné sny. Indiáni považují…
139 Kč