Podívejte se do kategorie Andělé

Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana  - 1
Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana  - 2
Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana  - 3
Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana  - 4
Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana  - 5
Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana - 1/5Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana - 2/5Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana - 3/5Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana - 4/5Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana - 5/5

Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana

Kód: SVK-006669
Vysoce účinný ochranný kámen se silně zklidňujícím účinkem je vhodný i pro děti, pomáhá překonávat zahořklost a odstraňuje vnitřní napětí. Achát je úžasným společníkem při stresu a nervovém vypětí. Dává pocit klidu a bezpečí.
Připraveno k odeslání
51 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek achát pruhovaný velký, Botswana

Pruhovaný achát je výborný pro každého, kdo potřebuje stabilizovat, uzemnit, zklidnit a také ochránit. Na této kartě je mix přívěsků, z nichž každý jednotlivý je naprosto originální - barvou i kresbou kamene. Přibližná velikost tohoto překrásného polodrahokamu je 2 - 3,5 x 1,2 - 2 cm.

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

Achát - kámen rovnováhy
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. Růžová odrůda achátu posiluje naše vztahy s bližními, především pak lásku mezi rodiči a dětmi, je vhodné ho nosit na srdci.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek Stříbrný Ganesha - hojnost a štěstí Přívěsek Stříbrný Ganesha - hojnost a štěstí Kód: ABI-1c-002
Ganesha, laskavý ochránce a nositel velkého štěstí, vždy usměvavý, vždy…
131 Kč