Přívěsek achát mechový

Připraveno k odeslání
66 Kč
Kód: BL-PTKMA
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Mechový achát uzemňuje a stabilizuje. Přivádí člověka zpět do lůna Přírody, která je přímo studnicí občerstvujících sil. Mechový achát dává klid, osvěžuje duši a ukazuje nám krásy tohoto světa. Probouzí fantazii a inspiraci, zlepšuje vnímavost i soustředění. 

Na této kartě je mix přívěsků - viz ilustrační fotografie. Některé acháty jsou více, a některé méně průhledné nebo zelené. Jedná se o přírodní kámen a každý jednotlivý kamínek je svým vzhledem zcela originální. Uvedená cena je za jeden přívěsek s mechovým achátem.

Přibližná velikost
2 - 2,8 x 1 - 2 cm

K přívěsku si můžete zakoupit lanko, koženou či bavlněnou šňůrku či řetízek podle svého výběru.


Achát - kámen rovnováhy, uzemnění a klidu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. 

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle. Botswanský achát je výborný pro skoncování s kouřením, pomáhá překonávat deprese a ulevuje vzniklému napětí.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Facebook komentáře

Štítky