Přívěsek Achát Indie kulička

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
91 Kč
Kód: MINM-220-93
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

V jemnosti je Síla, v Tichu je Bůh... Vše velké je skryté v tom nejmenším. Indický achát zjemňuje, zklidňuje, ztišuje, hojí, uzemňuje, stabilizuje i ochraňuje. Tento kámen je jako balzám na mysl přeplněnou impulzy. Přivádí k poznání zákonitostí světa pomocí jednoduché metody - pozorování ve stavu klidu (tichý svědek).

Na této kartě je mix přívěsků, z nichž každý jednotlivý je naprosto originální - intenzitou barvy i kresbou kamene - viz fotografie. V případě vaší objednávky vám vybereme nějaký hezký z naší aktuální nabídky. K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

Průměr achátové kuličky
16 - 18 mm

Achát - kámen rovnováhy
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. Růžová odrůda achátu posiluje naše vztahy s bližními, především pak lásku mezi rodiči a dětmi, je vhodné ho nosit na srdci.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Facebook komentáře

Štítky