Šátek - přehoz Květ Života - Ganesha 200 x 150 cm

Připraveno k odeslání
48,52 €
Kód: FO-T225Y
Kategorie: Šátky, přehozy
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherný šátek - přehoz s potiskem Květu Života a zobrazením hinduistického boha štěstí a moudrosti Ganeshi, lze využít jako přehoz na postel či pohovku, nástěnnou dekoraci, ubrus, závěs nebo jako plážový doplňek či zavinovací sukni. Lze prát v automatické pračce i žehlit. Materiál je příjemný, lehce pružný. Obroubení je kvalitní.

Poznámka
Chcete-li šátek použít jako originální dekoraci na zeď, doporučujeme Vám použít oboustrannou lepící pěnovou pásku, kterou zakoupíte v papírnictví. 

Materiál
100% polyester

Rozměry 
200 x 150 cm

Praní a údržba
30 °C - šetrné praní v pračce
žehlení - min. teplota
Perte odděleně.

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Vychází z prvotního symbolu vesica piscis, který znázorňuje okamžik prvotního impulzu Stvoření. Květ Života znázorňuje základní matrici Stvoření prostoru, času a všech forem, a také provázanost a jednotu veškerého existujícího života. Květ Života je symbol, diagram Stvoření, tvarový zářič, meditační pomůcka a ještě mnohem víc! 

Více podrobných informací o Květu Života naleznete v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Facebook komentáře

Štítky