Přání - Isis

Připraveno k odeslání
140 Kč
Kód: HT-14124
Kategorie: Nálepky, přání
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Krásné blahopřání s motivem egyptské bohyně Isis má uvnitř anglicky psaný text: "May you be blessed with unending love, compassion, health, wisdom and peace." V překladu znamená: "Buď požehnán nekonečnou láskou, soucitem, zdravím, moudrostí a mírem". Barevný potisk uvnitř i vně blahopřání je vyroben pomocí rostlinného oleje na bázi inkoustu. Dodáváme včetně obálky se stejným designem.

Rozměr
17,5 x 12,5 cm

Tip
Pokud chcete, můžete si poté, co přání poslouží, obrázek odstřihnout, vložit ho do skleněného clip rámu odpovídající velikosti a vystavit si obrázek doma pověšením na stěnu.

Isis zpodobňuje Dárkyni Života - nejmocnější tvořivou a léčivou sílu ženské podstaty.  Isis je mocná síla, vedoucí člověka po duchovní cestě až k realizaci nejvyšší - k osvícení. Isis je průvodkyní, která člověka vede od nejnižší úrovně vědomí (původní animalitou) do nejvyšších stupňů uvědomění. Člověk se postupně stává respektující, flexibilní a moudrou bytostí, která zažívá stav permanentního vědomí, symbolizovaného Hórem, jejím nesmrtelným synem. Isis je základnou tohoto trvalého vědomí. Ve vnitřním světě každého člověka vyvolává vyšší emoce a zvyšuje jeho vibrační frekvenci. Isis (respektive síla, kterou tato duchovní bytost symbolizuje) propůjčuje vědomí vyšší dimenze a díky této inspiraci vznikají myšlenky, které se projevují v umění. Isis nás nutí hledat a rozpoznat Boha. Ukazuje nám duchovní cestu a každému člověku umožňuje, aby ve svém nitru cítil obdiv a Lásku k Bohu.

Další informace o Velké Bohyni Isis si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Isis.

 

Facebook komentáře

Štítky