Přání - Černí medvědi

Připraveno k odeslání
140 Kč
Kód: HT-10767
Kategorie: Nálepky, přání
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Blahopřání s černými medvědy v lese potěší srdce každého milovníka těchto krásných tvorů. Přání uvnitř neobsahuje žádný text, takže - je to na vás... Barevný potisk uvnitř i vně blahopřání je vyroben pomocí rostlinného oleje na bázi inkoustu. Dodáváme včetně obálky se stejným designem.

Rozměr
17,5 x 12,5 cm

Tip
Pokud chcete, můžete si poté, co přání poslouží, obrázek odstřihnout, vložit ho do skleněného clip rámu odpovídající velikosti a vystavit si obrázek doma pověšením na stěnu.

Medvěd vždy byl, je, a bude jedno z nejmocnějších silových (totémových) zvířat. Byl uctíván už pravěkými lidmi a je uctíván dodnes. Medvěd je zosobněním síly a moci, avšak také je mistrem introspekce, která je k dosažení síly a moci nezbytná. Medvěd je nejlepším průvodcem pro všechny, kdo pochopili, že pokud chtějí svůj život změnit, musí nejprve nalézt sami sebe, svou podstatu, své Bohem dané Já, svou opravdovost. A teprve z této pozice žít a tvořit. Duše člověka je nevyčerpatelnou studnicí Moudrosti a inspirace. Kdo ji zná, kdo ji probudil, je skutečně moudrý. Ví, kdy, jak a proč jednat a kdy naopak nejednat, zná podstatu věcí, dějů, je veden intuicí.

Medvěd je známý tím, že hledá med v dutých kmenech stromů, na zimu pak vstupuje do jeskyně (podobné děloze matky), kde tráví všechny své zážitky. Tímto chováním naznačuje člověku nutnost "vstoupit dovnitř". Jakmile člověk vstoupí do svého nitra a pozná sám sebe, najde i svůj vnitřní hlas, vytříbí svou schopnost nalézat ty správné odpovědi na všechny své otázky. Už nikdy se neztratí, protože pochopil sám sebe a našel vnitřní duchovní oporu.

"Chceš-li nalézt sama sebe, být opravdovým, svobodným, odvážným a silným, vydej se do jeskyně - do svého nitra, kde sídlí tvá síla. Potkáš-li na cestě stíny, neboj se jich, poznej je, pouč se a jdi dál za světlem své duše. Až ji nalezneš, staneš se opravdovým, moudrým a silným." Takové je poselství černého medvěda.

Facebook komentáře

Štítky