Přání Briar fantazie - stoupající Fénix

Připraveno k odeslání
86 Kč
Kód: CRYMA-BM22
Výrobce: Briar
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přání je reprodukované z originálních obrazů od Briar, což je jeden z anglických mytologických umělců. Přání je uvnitř bez textu, barevný potisk je vyroben pomocí rostlinného oleje na bázi inkoustu. Přání je balené v celofánu, dodáváme včetně tištěné obálky - viz foto.

Rozměry přání
17 x 12 cm
 

Fénix (Phoenix), rudý pták, je symbolem ohně transformace, vzkříšení a věčného Života. Je vnímán jako symbol života, obnovujícího se smrtí. Podle legend a mýtů se každých 500 let v hnízdě z myrty spaluje a z popela se opět sám rodí. Bývá zobrazován jako rudý a zlatý orel s dlouhým ohnivým ocasem, někdy jako modrá volavka.

Když se objeví Fénix, znamená to transformaci. Je znamením Proměny, které po nás žádá Bůh. Nastává období, kdy se věci dají do pohybu, vše bude proměněno. Staré já stojí nad propastí, která je jeho osudem, a ví to. Přestože se vzpírá a touží zachovat původní řád věcí, přestože prosí o to, aby byly zachovány staré pořádky, ví, že jeho čas již skončil. 

Když se objeví Fénix, objeví se i chaos. Jsme zmateni. Nic není jako dřív. Věci vyjevují svou iluzorní podstatu, nic nemáme pod kontrolou, vnímáme prázdnotu svého dosavadního života, prázdnotu svých přání a cílů, prázdnotu svých slov. V srdci cítíme blízkost Vznešeného a Velikého, nicméně nastupující síla nás zprvu děsí. Je to opravdový oheň, jsou to opravdové plameny, které přišly, aby navždycky spálily nepravdu, faleš, iluze a klam. Ony nejsou materiální, jsou to plameny hořící hluboko uvnitř nás. A jsou reálnější než cokoliv, co vidíme v tomto světě. Tak to začalo...

A ego nemůže rozumět tomu, co se děje. Nastupuje úroveň, kdy odpovědi na otázky zůstávají nezodpovězeny. Jen srdce ví. Srdce cítí a vítá Fénixe svou radostnou září. Konečně... Osvobození z konstrukce mysli, dogmat, předsudků, polovičního žití, zajetých kolejí, úzkých tenat materiálního myšlení, právě započalo. Je to proces, který řídí Bůh, a každý člověk to pozná. Právě tady a teď se člověk učí naplno důvěřovat Bohu. Právě tady Ho poznává.

Bůh je Bohem Živých a Život, tento Život se rodí PRÁVĚ TEĎ.

Vyjdi ven, neboť tvé vězení hoří.
Vyjdi ven nahý a pozvedni se celý k Bohu.
Toto srdce patří Jemu.
Toto tělo je Jeho.
Tato mysl klečí před Ním.
Není nic, co by nebylo Jeho, co by nebylo Jím...

Facebook komentáře

Štítky