Praktická homeopatie - Jiří Janča

Praktická homeopatie - Jiří Janča

Kód: PEM-0014297 Produktové číslo: 9788072811854
Praktická homeopatie s podtitulem Cesta ke zdraví, rádce pro celou rodinu je kniha přibližující obor alternativní medicíny, jenž se u nás stal v posledních letech velmi populárním. Jiří Janča vytvořil spoustu vlastních prostředků, které v knize nabízí.
Výrobce: EMINENT
Poslední kusy na skladě!
189 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Praktická homeopatie - Jiří Janča

Ing. Jiří Janča, CSc. (1924)

patří dlouhá léta mezi nejuznávanější evropské odborníky v oboru alternativní medicíny. Je autorem ojedinělé řady knih, které mapují jednotlivé obory. Vedle publikací Alternativní medicína, Reflexní terapie, Co nám chybí, Stopové prvky a kovy života v přírodě, Zdravé dítě a alternativní medicín, Velký receptář alternativní medicíny, První pomoc alternativní medicínou, Reflexní terapie rukou a biografické knihy Můj život s alternativní medicínou pratří mezi nejdůležitější právě Praktická homeopatie.
Homeopatii se Jiří Janča věnuje desítky let. Vyvinul celou řadu vlastních prostředků a léků se širokou škálou působnosti.
V této knize přibližuje u nás stále populárnější obor nejširší veřejnosti formou, jež je srouzumitlená všem. Kniha seznamuje se základy homeopatie a její historií, s výrobou homeopatických léků, výkladem jejich působení a s recepty, postupy a metodami samopomoci v homeopatii. Významná kapitola je věnována léčivým prostředkům homeopatie a jejich přípravě. Mnoho konkrétních aplikací najdete kromě této knihy i v sedmidílném Herbáři léčivých rostlin, který připravil Jiří Janča společně s J. A. Zentrichem.

Autor: Jiří Janča
Nakladatelství: Eminent
Vazba: pevná 
Formát: 150 x 210 x 15 mm
Počet stran: 171

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky