Pracovat i žít - Anselm Grün

Připraveno k odeslání
149 Kč
Kód: KAR-101150
Produktové číslo: 9788071950394
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Co je vlastně úspěch a co neúspěch? Jak chápat a se vypořádat se stresem, únavou, konflikty (vnitřními i vnějšími), s frustracemi, pocity viny, s pocity ztráty identity a mnohými dalšími nepříjemnými jevy? Co za nimi ve skutečnosti stojí? Jak si znovu vzít zpět svou sílu, nalézt sebe sama v tom všem a jak řídit loď svého života vědomě, s klidem, nadějí a důvěrou? Na tyto a mnohé další otázky odpovídá tato knížečka od Anselma Grüna.

Život a práce se dnes dostávají do stále většího protikladu. Práce často pohlcuje práce veškerý čas, který máme k dispozici. I ten, který nám zbývá v soukromí, naplňují často pracovní starosti a problémy. Práce nahlodává naši zdravotní kondici a snižuje kvalitu života. Trpí naše vztahy k manželskému partnerovi, k dětem a přátelům. Napětí mezi prací a životem ohrožuje především ty, kdo nesou tíhu odpovědnosti.

Anselm Grün (* 1945) je mnich benediktinského opatství v německém Münsterschwarzachu a vyhledávaný duchovní průvodce. Patří k nejčtenějším křesťanským autorům současnosti, jeho knihy se překládají do mnoha jazyků. 

Autor:  Anselm Grün
Nakladatelství:  Karmelitánské nakladatelství 2006
Vazba:  Brožovaná
Počet stran:  128

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

S tímto zbožím kupují