Podívejte se do kategorie Andělé

Požehnání anděla milosti, pro zavěšení  - 1
Požehnání anděla milosti, pro zavěšení  - 2
Požehnání anděla milosti, pro zavěšení - 1/2Požehnání anděla milosti, pro zavěšení - 2/2

Požehnání anděla milosti, pro zavěšení

Kód: HT-AS7503
Překrásná závěsná dekorace anděla naplní Tvůj život vírou v milost našeho Stvořitele. Věř, že jsi právoplatným obyvatelem této planety, jsi v pořádku takový, jaký jsi a pokud žádáš o odpuštění, bude Ti odpuštěno.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
210 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Požehnání anděla milosti, pro zavěšení

Boží milost a odpuštění jsou dostupné všem
Věř, že anděl milosti je s Tebou. Překrásná, do detailu velice precizně zpracovaná závěsná dekorace anděla naplní Tvůj život vírou v milost našeho Stvořitele. Věř, že jsi právoplatným obyvatelem této planety, a jsi v pořádku takový, jaký jsi. Jsi zde proto, abys naplňoval své poslání a máš právo mýlit se a dělat chyby. Tvé omyly budiž Ti odpuštěny, pokud jsi je uvědomuješ a poučíš se z nich. Boží milost je nekonečná a je jí dost pro všechny. Každá bytost, žijící na tomto světě, zasluhuje pro sebe to nejlepší. Ty nejsi výjimkou. Nikdo není tak špatný, aby se nemohl napravit. Světlo s Tebou...

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají?
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Věř, že v težkých chvílích nejsi sám
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Velikost
9 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky