Povlak na polštář Zlatý čtyřlístek 40 x 40 cm

Připraveno k odeslání
289 Kč
Kód: FO-POL-27
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Čtyřlístek je tradičním symbolem štěstí. Věří se, že přináší vše dobré, co si člověk jen přeje - tedy lásku, přátelství, zdraví nebo peníze. Proč je čtyřlístek symbolem štěstí? Možná proto, že je jeho nález v přírodě velkou vzácností, možná z jiného důvodu. Jistě nám neunikne podobnost mezi čtyřlístkem a rovnoramenným křížem, který je nejstarším symbolem rovnováhy, zdraví a ochrany. Rovnoramenný kříž je vždy pozitivně působící znak. 

Rovnoramenný kříž je jedním z nejmocnějších, v přírodě přirozeně se vyskytujících zářičů. Je základním stavebním prvkem každé mandaly. Značí dokonalou rovnováhu sil, stabilitu a vnitřní oporu, kterou nalezneme ve středu kříže, to je v našem vlastním duchovním centru - duši. Pro jeho stabilizující a harmonizující vliv na člověka i jeho okolí bývá tento typ kříže nošen v podobě přívěsků či používán jako meditační pomůcka. Rovnoramenný kříž je dokonalým zářičem dobrých, prospěšných energií, působích v oblasti vnitřní stability a opory, síly, rovnováhy, harmonie, zdraví, tvořivosti a v neposlední řadě také ochrany.

Povlak na polštář vyplňte polštářkem o velikosti 40 x 40 cm (není součástí balení). Tak z něj vykouzlíte nesmírně dekorativní polštářek. Motiv je na přední straně, zadní strana je bez motivu. Povlak je pratelný, zapínání je na zip. 

Materiál
směs bavlny se lnem

Údržba
30 °C - šetrné praní v pračce
žehlení - ano

Facebook komentáře

Štítky