Health Link BIO Pupalkový panenský olej 50 ml

Připraveno k odeslání
109 Kč
Kód: HL-014
Výrobce: Health Link
Kategorie: Oleje, máslo
Produktové číslo: 8594046600475
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Pupalkový olej je získáván ze semen pupalky dvouleté, která je pěstována v ekologickém zemědělství. Olej je šetrně lisován za nízkých teplot do 40 °C, bez přístupu světla, vzduchu a bez použití chemických rozpouštědel. Je plněn v inertní atmosféře, díky němuž se zamezí oxidaci nenasycených mastných kyselin. Vyznačuje se světle žlutou barvou s přirozenou chutí semen pupalky. 

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.

Je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, především kyseliny linolové a kyseliny gama-linolenové, které jsou důležité pro výstavbu buněčných membrán a tvorbu, pro tělo prospěšných, prostaglandinů. Ty hrají důležitou roli v našem imunitním systému.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
BIO pupalkový olej z prvního lisování za studena. 

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 3700 Kj / 900 Kcal
Bílkoviny:0 g
Sacharidy: 0 g
Tuk: 100 g
Nasycené mastné kyseliny: 8,3 g
Mononenasycené mastné kyseliny: 6 g
Polynenasycené mastné kyseliny: 84,7 g
z toho kyselina linolová ( Omega 6): 74,9 g
kyselina gama-linolenová: 9,8 g
ostatní kyseliny: 1 g
Cholesterol: 0 mg
Vláknina: 0 g
Sodík: 0 mg

Užívání
Doporučená dávka 1,5 – 3 g denně (1 - 2 moka lžičky). Vhodné je začít s malými dávkami a postupně je zvyšovat.
Vzhledem k obsahu nenasycených mastných kyselin je nevhodné olej používat k tepelnému ohřevu. Za vyšších teplot se kyseliny ničí a mohou se přeměnit na škodlivé látky. Jsou vhodné pro studenou kuchyni, k přípravě salátů, zálivek nebo na dochucení hotových jídel.

Upozornění
Produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let. Pokud pravidelně užíváte léky nebo trpíte epilepsií, doporučujeme poradit se s lékařem.

Skladování
Skladujte při teplotě do 20 °C. Olej chraňte před přímým slunečním světlem.

Velikost balení
50 ml


Informace o značce Health link

Společnost Health Link, s. r. o. se zaměřuje na zdravou výživu a kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

V roce 2000 byla založena v Olomouci společnost Health Link s.r.oOd počátku byli vedeni myšlenkou nabídnout svým zákazníkům kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Jejich výrobky splňují požadavky na zdravou výživu a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Součástí programu jsou výrobky pro bezlepkovou výživu, vegetariány, diabetiky a makrobiotiky. 

V současnosti je Health Link dynamicky se rozvíjející společnost se snahou dále rozšiřovat nabídku kvalitních produktů. Jejich hlavním cílem je kvalita výrobku. Z tohoto důvodu věnují maximální péči výběru surovin a obchodních partnerů. Řada z nich splňuje požadavky na GMP (Good Manufacturing Practise), jejich potravinové doplňky jsou schváleny ministerstvem zdravotnictví. Potraviny v bio kvalitě jsou pravidelně kontrolovány organizací pro kontrolu ekologického zemědělství (KEZ Chrudim) a obdržely příslušný certifikát. 

Další produkty značky Health link


 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost