Perspektivy telepatie - Z.Rejdák a K.Drbal

Perspektivy telepatie - Z. Rejdák a K. Drbal

Kód: PEM-0004013 Produktové číslo: 9788085876086
Tato kniha je považována za stěžejní dílo, mapující nejvýznamnější psychotronické fenomény 20. století u nás a ve světě. Jednotlivé obory psychotroniky jsou definovány a roztříděny v samostatných kapitolách.
Výrobce: EMINENT
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
189 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Perspektivy telepatie - Z. Rejdák a K. Drbal

PhDr. Zdeněk REJDÁK (1934) patří k významným světovým psychotronickým badatelům. Soustavnému výzkumu psychotroniky se věnuje od konce padesátých let dvacátého století a na tomto poli dosáhl řady vynikajících experimentálních výsledků, mezinárodních uznání a ocenění.
Od svého mládí se stýkal s hypnologem Břetislavem Kafkou a byl patrně posledním člověkem, s nímž tento legendární východočeský badatel konzultoval výsledky svých neobyčejných experimentů. Od roku 1973 působí autor jako prezident Mezinárodního sdružení pro psychotroniku. Experimentoval s mnoha významnými představiteli světové psychotroniky. Mezi jeho spolupracovníky patřili například N. S. Kulagina, Džuna Davitašvili, Robert Pavlita, páter František Ferda a přední světoví badatelé W. H. C. Tenhaeff, J. B. Rhine, Hans Bender, J. G. Pratt, Toshiya Nakaoka, Stefan Manczarski, Karel Kuchynka a zesnulý spoluautor této knihy Karel Drbal.
Kniha Perspektivy telepatie, jejíž první vydání se objevilo před čtvrt stoletím, předznamenala výzkum v této oblasti u  nás a ovlivnila mnoho čtenářů v jejich zájmu o tento obor. Rozšířené doplněné vydání původní knihy, které právě vidíte, přináší vedle podstatných kapitol z prvního vydání především mimořádné světové psychotronické fenomény a experimentální výsledky, kterých bylo na poli psychotroniky dosaženo za poslední dobu.
Zdeněk Rejdák pravidelně publikuje v měsíčníku REGENERACE a je autorem celé řady odborných a populárních publikací, které vyšly po celém světě. Naši čtenáři jej kromě této knihy znají i jako autora monografie o páteru Františkovi Ferdovi. V současné době připravuje knihu o využívání a zneužívání psychotroniky v politice, vojenství a špionáži.

Autor: Zdeněk Rejdák a Karel Drbal
Nakladatelství: Eminent
Vazba: pevná s přebalem
Formát: 145 x 211 x 20 mm
Počet stran: 322

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky