Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství  - 1
Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství  - 2
Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství  - 3
Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství - 1/3Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství - 2/3Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství - 3/3

Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství

Kód: NM-B0538B4
Originální a velmi kvalitně ušitá peněženka s černým kocourem - Pánem tajemství, bude luxusním dárkem pro všechny příznivce tajemna, magie a černých kocourů obzvláště.
Připraveno k odeslání
577 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Peněženka fantasy L - Černý kocour, pán tajemství

Originální a velmi kvalitně ušitá peněženka s černým kocourem - Pánem tajemství, bude luxusním dárkem pro všechny příznivce tajemna, magie a černých kocourů obzvláště. Peněženku dodáváme v dárkové krabičce.

Černý kocour je mistrem kouzel a všech tajemných záležitostí ve světech zdejších i světech vzdálených. Černý kocour je mistrem cestování mezi světy a získávání informací, jeho černý kožich ho činí neviditelným, jeho tichý kočičí krok nelze zaslechnout. Černý kocour se tváří jako neviňátko, avšak zdání klame - neboť černý kocour ví víc, než tušíte...

Oblíbený motiv Černého kocoura - Pána tajemství navrhla uznávaná umělkyně, paní Lisa Parker. Pokud jste si tento design oblíbili, podívejte se na další produkty s legendárním motivem Černého kocoura.

Materiál
koženka s velmi kvalitním potiskem, polyester, kov

Výška x šířka peněženky (složený stav)
18,5 x 9,5 cm

Peněženka se zavírá na kovový nýtek, uvnitř jsou dvě přihrádky na bankovky, velká přihrádka na mince (uzavíratelná na zip) a celkem 6 přihrádek na karty všeho druhu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky