Fantasy šperky

Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec  - 1
Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec  - 2
Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec  - 3
Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec - 1/3Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec - 2/3Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec - 3/3

Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec

Kód: NM-B0564B4
Symbol jednorožce je známý ve všech kulturách světa napříč celou historií, a ve všech má stejný význam - jednorožec je průvodcem či přímo symbolem samotné duše člověka.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
569 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Peněženka fantasy L - Bílý jednorožec

Jednorožec je průvodcem duše člověka. Toto čisté stvoření sněhobílé barvy je charakteristické svým jedním jediným rohem, zakrouceným do tvaru spirály. Symbol jednorožce je známý ve všech kulturách světa napříč celou historií, a ve všech má tento symbol stejný význam - symbolizuje ochránce duše člověka, duchovní vedení, čistotu, nejvyšší principy, kterými se člověk řídí, kráčí-li po duchovní cestě. Více informací o symbolice jednorožce naleznete v knize AllatRa.

Nádherná fantasy peněženka s motivem Bílého jednorožce bude skvělým dárkem pro každou jemnou duši. Peněženka se zavírá na kovový nýtek, uvnitř jsou dvě přihrádky na bankovky, velká přihrádka na mince (uzavíratelná na zip) a celkem 6 přihrádek na karty všeho druhu.  Motiv "bílý jednorožec" je navržen uznávanou fantasy umělkyní paní Lisou Parker. Pokud jste si tento design oblíbili, podívejte se ještě na další produkty s motivem Bílého Jednorožce.

Materiál
koženka s velmi kvalitním potiskem, polyester, kov

Výška x šířka peněženky (složený stav)
18,5 x 9,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky