Vonné kužely Jedle balzámová

Ryzost, pravda, opravdovost, upřímnost, síla, znalost sebe sama, víra ve vlastní schopnosti, odvaha jít za svým cílem, průbojnost, nezlomnost - takové jsou vlastnosti zralého člověka. Člověka, který ctí pravdu ve svém nitru, člověka, který zná a jde po Božích cestách, i když jsou někdy osamělé. Člověka, který nemá strach ze soudů lidí a sám nesoudí, člověka, který nesejde z cesty pravdy kvůli nikomu a ničemu a kterého nikdo nezmanipuluje. Je to bojovník i vůdce se srdcem na pravém místě. Takový člověk dlí v nitru každého z nás. Je tam. Je tam a ničeho a nikoho se nebojí...

Vůně jedle je vůně ryze očistná. Probouzí odvahu, vnitřní sílu a uvědomění si své Božské podstaty. Ovšem v pokoře, v jasné znalosti toho, že být člověkem znamená být roven každému druhému člověku a ctít přitom jedinou opravdovou autoritu - Boha. Jedle nepodporuje ego, naopak, zametá s ním. Je jako vznešený rytíř, stojící v lese. Roste rovně a vztahuje se k nebi. Jeho šišky rostou směrem vzhůru. Jsou jako poklady na dlaních, které rytíř nabízí samotnému Bohu. Rytíř zná sám sebe, ví, kdo je, koná, co konat má, co v nitru cítí jako potřebné, a je v míru a harmonii se sebou samým i s okolním prostředím a všemi tvory. Tak by měl učinit každý. Srdce rytíře tluče v hrudi každého člověka. Jen odházet to klestí, co na něm spočívá... 

O vznešenosti a síle jedlí dobře věděli američtí šamani. Ti ji využívali při očistných obřadech, k obnovení a posílení životní energie. Tyto vonné kužely jsou pokračováním jejich tradice. Jsou vyrobeny v malé dílně Paines ve státě Maine na severovýchodě USA z větví jedlí balzámových. Na jejich výrobu nejsou použity žádné chemické látky.

Uvedená cena je za krabičku kuželů s malým dřevěným stojánkem.

Použití
Kužílek na konci zapalte, plamen sfoukněte a nechte doutnat. Ukládejte z dosahů dětí a zvířat. Doutnající kůžílek nenechávejte bez dozoru.

Upozornění
Tyto kužílky jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin. Neobsahují rychlozápalnou směs, takže se doutnání a uvolňování vůně po chvíli zastaví. Je nutné je zapalovat častěji. 

Počet kuželů v balení
32

Země původu
USA