Síla vášně ukrytá v přívěšku

Přejete si být více vitálnější, mít větší chuť k životu, více síly a sebedůvěry pro cestu životem? Granát má velmi silnou a přátelskou energii, která posiluje samotné základy (1. čakra muladhara) a je také vhodný pro všechny, kdo chtějí povzbudit svou sexuální vitalitu - libido. 

Granát - nadšení, síla, odvaha, vytrvalost

Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Granát je přiřazen k první - základní čakře (Muladhara) a čakře srdce (Anáhata). Jeho vibrace pročišťují negativní energie v těchto čakrách, zvyšuje naši sebedůvěru a důvěru v bytí (Muladhara) a otevírá a posiluje srdce (Anáhata). Vibrace granátu podněcují rozvoj rozšířeného vědomí i vzpomínky na minulé životy, odstraňují zakořeněné a přežité způsoby jednání, které už přestaly sloužit původnímu účelu, pomáhají překonávat odpor, zákazy, tabu nebo podvědomé vnitřní zábrany.

Granát a účinky

Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Tento nádherný rudý polodrahokam se v neposlední řadě uplatňuje i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Velikost cca

1,5 cm

Jedná se o mix přívěsků. Každý má trochu jiný tvar i velikost. Uvedené parametry jsou přibližné. Přívěsky dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat šňůrku, řetízek či lanko z naší nabídky Řetízky, šňůrky, lanka.

Čištění a nabíjení kamene

Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.