Jak název napovídá, je to vysoce účinný medicinální sirup pro povzbuzení těla i mysli. Životabudič Kitl se vyrábí ze zahuštěné hroznové šťávy a 5 druhů léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky. Životabudič obsahuje velké množství hroznového cukru (žádný cukr řepný, žádná umělá sladidla).

  • vysoký obsah přírodního kofeinu a hroznového cukru
  • nástup účinku do 5 minut a trvání až 4 hodiny
  • koncentrovaný zdroj přírodní energie - 500 ml láhev odpovídá až 20 plechovkám energet. nápoje
  • výborná sladká chuť

Přípravek je registrován jako doplněk stravy (Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví).

Složení
Rozchodnice růžová, paulínie nápojná, sibiřský ženšen, jahodník lesní, kotvičník zemní. Výrobek neobsahuje alkohol, umělá barviva, ani sladidla.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 330 kcal
Bílkoviny: 2,5 g
Sacharidy: 75 g

Dávkování
Kitl životabudič má poměrně silné účinky, proto jej prosím užívejte s rozmyslem. Povzbuzující sirup působí jak na fyzickou stránku organismu, tak na jeho stránku mentální. Doporučujeme jej užívat na posilnění po ránu nebo ve chvílích únavy. Účinky se dostavují do 5 minut po požití, jednotlivé složky se navzájem doplňují a působí postupně až 4 hodiny.
Doporučená denní dávka je 40 ml, což odpovídá 4 polévkovým lžícím (přesnou dávku lze taktéž odměřit pomocí rysek na okraji etikety). Nápoj lze dle chuti ředit, ideálně v poměru 1:7, s jemně perlivou minerálkou nebo s čajem.

Upozornění
Není určeno dětem těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování
Skladujte v chladu a temnu, nikdy ne na přímém slunečním světle.

Velikost balení
250 ml


Informace o značce Kitl

 height=Kitl