Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Ylang - ylang

Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Ylang - ylang

Kód: AW-AWAM-20
Vůně ylang - ylang působí jako velmi dobré antidepresivum. Vůně je těžká, výrazná, omamná, navozuje hluboké zklidnění a uvolnění mysli i těla. Vůně ylang - ylang se v aromaterapii používá pro snížení nervového napětí a krevního tlaku.
Připraveno k odeslání
118 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Ylang - ylang

Vůně ylang - ylang působí jako velmi dobré antidepresivum. Vůně je těžká, výrazná, omamná, navozuje hluboké zklidnění a uvolnění mysli i těla. Vůně ylang - ylang se v aromaterapii používá pro snížení nervového napětí a krevního tlaku, je to známé afrodiziakum. Vůně ylang - ylang je také dobrá pro ty, kdo mají potíže s usínáním. Tento osvěžovač vzduchu s vůní ylang ylang vás uvolní, zklidní a naladí na příjemné prožitky.

Magie vůní
Ať chceme či ne, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emoce, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či navodit atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Upozornění
Hořlavý, nestříkejte v blízkosti otevřeného ohně.
Chraňte před dětmi a zvířaty.
Nestříkejte na leštěné povrchy a čalounění.
Neinhalujte!

Objem lahvičky
100 ml

Vyrobeno
Anglie

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky