Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra  - 1
Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra  - 2
Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra  - 3
Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra - 1/3Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra - 2/3Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra - 3/3

Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra

Kód: KOS-OSZENTAR Produktové číslo: 9788073702441
Úžasné zenové karty míří přímo k jádru problému a přesně odhalují jeho podstatu. Skvělé karty pro každého, kdo si přeje poznat Pravdu v celé její rozmanitosti a kráse. Balení obsahuje 79 karet a knihu s podrobným výkladem.
Připraveno k odeslání
587 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra

Tyto zenové karty jsou speciálním druhem tarotu, který zcela nemilosrdně odhaluje pověstné jádro pudla. K tomu, abyste si mohli zahrát tuto úžasnou zenovou hru - nepotřebujete mít žádné zvláštní znalosti. Žádá se po vás něco jiného - ochota podívat se Pravdě do očí a přijmout vše, co se dozvíte. Tyto karty vás vyzývají, abyste se pustili na vzrušující cestu sebepoznání.

Osho Zen tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Jedná se o systém, založený na zenové moudrosti, která říká, že vnější události jsou jednoduše odrazem našich myšlenek a pocitů, ačkoliv nám samotným není často jasné, čeho se tyto pocity a myšlenky týkají. Osho zen tarot nám pomáhá odpoutat pozornost od vnějšího dění, sestoupit do nitra sama sebe, do svého srdce a pochopit, co se tam nachází, jaké procesy tam probíhají. Středověké karetní symboly, které jsou pro tarotové sady tak typické, jsou u tohoto typu tarotu nahrazeny současnými obrazy, takže význam jednotlivých karet odhadne i úplný začátečník. Není na tom nic složitého. Texty v doprovodné knize nabízejí inspiraci - vhled, vysvětlení a interpretaci v prosté a přímočaré řeči zenu.

Obsah balení
79 karet se zlatou řízkou
kniha významů o 200 stranách
krabičku na karty a knihu

Nakladatelství
Synergie

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky