Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit - 1
Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit - 2
Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit - 3
Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit - 1/3Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit - 2/3Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit - 3/3

Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit

Kód: GM-pyr-5-tm-med-bron
Bronzit je kámen silně ochranný a nežádoucí energie blokující. V kombinaci s orgonitem a tvarem pyramidy jsou jeho vlastnosti ještě více posíleny.
Poslední kusy na skladě!
482 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Orgonitová pyramida 5 cm, měděná - bronzit

Bronzit je kámen silně ochranný a nežádoucí energie blokující. V kombinaci s orgonitem a tvarem pyramidy jsou jeho vlastnosti ještě více posíleny. Tato orgonitová pyramida s měděnými pilinami a bronzitem je vynikajícím biorezonátorem. Pyramida je vyrobena z nejlepší křišťálové pryskyřice Gedeo.

Materiál
křišťálová pryskyřice, kov, kameny - bronzit

Rozměry základny
5 x 5 cm

Bronzit - jednoduše Být
Bronzit probouzí laskavost, odvahu a sebepřijetí. Přináší stabilitu a jistotu, pomáhá přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítáme přijmout, a vyřešit problémy s rozhodností. Bronzit učí, jak jít s proudem Boží vůle. Usnadňuje jednoduché, prosté “ bytí“. Plody takového přístupu k životu jsou sladké - nekomplikovanost, čistá hlava, upřímnost k sobě i ve vztahu k lidem (odbourání strachu z názoru druhých), nepotřebnost lží a polopravd, jasnost, čistota, klid a pořádek jak v sobě, tak ve svém životě, nenáročnost, absence jevů jako je stres, nervozita, strach, závist, chamtivost.

Bronzit probouzí naprostý klid. Odvrací negativní energii, je to mocný ochránce, který je velmi účinný proti kletbám. Posiluje soudnost bez předsudků, určuje naše nejdůležitější rozhodnutí a podporuje odhodlání. Je to uzemňující kámen, který pomůže, když se cítíme bezmocní, nebo jsme v sevření událostí, nad kterými nemáme žádnou kontrolu. Držením bronzitu vzrůstá naše sebeuplatnění a obnovuje se vyrovnanost. Pomáhá zachovat chladnou hlavu. S jeho přispěním můžeme zaujmout věcné stanovisko a vidět širší obraz. Bronzit odvrací zpět negativní myšlenky, prokletí nebo jakékoliv negativní myšlenky namířené proti jeho majiteli. 

Bronzit a léčení - z litoterapie
Bronzit zmírňuje bolesti, podporuje činnost srdce a ledvin, zmírňuje svalové napětí a odstraňuje stres. Dále pomáhá při předčasném stárnutí pleti a při dehydrataci, má dobrý účinek na kožní onemocnění a vyrážky.Bronzit je nápomocný při chronickém vyčerpání, vstřebávání železa, při křečích i nervozitě.

Čištění a nabíjení kamene
Pod proudem vody, nabíjet na křišťálu, na světle slunce.


 

Egyptské pyramidy nebyly postaveny náhodou. Tvar pyramidy je prastarým tradičním energetickým a informačním harmonizátorem, tvarovým zářičem. Informace je podle moderní informační fyziky kromě hmoty a energie třetí stavební prvek Vesmíru. Je to jakýsi „povel“, nastavení, které určuje momentální stav hmoty a energie v daném časoprostoru. Zmenšené modely a makety pyramid mají podobné účinky jako skutečné pyramidy, bez ohledu na materiál, z něhož byly vyrobeny. Pro dosažení potřebné rezonance, tedy zvýšení amplitudy vibrací při určitých frekvencích, je důležité zachování původních proporcí. Zachování "zlatého řezu", tedy poměrů stran v pravoúhlém trojúhelníku   3 : 4 : 5, sklon stěn 65°, severo – jižní orientace při umístění.

Pyramidy vstřebávají, shromažďují, modifikují a transformují kosmickou energii a informace. Tuto soustředěnou, kumulovanou a harmonizovanou kosmickou energii spolu s informacemi dále vyzařují. Působí tak na částice, atomy, molekuly a krystalové struktury umístěné v jejich dosahu.

Harmonizace informací, hmoty a energie v pyramidě blahodárně působí na člověka a jeho prostředí. Přestože moderní věda dosud nemá pro uvedený jev vysvětlení, je ze zkušenosti známo, že pyramidy různých velikostí jsou v praxi po celém světě běžně účinně používány např. pro:

 • sušení bylin, vysušování organických hmot, především potravin,
 • zabránění plesnivění a hnití, přírodní konzervaci,
 • energetizaci, zlepšení chuti a kvality potravin, nápojů, vody,
 • posílení organismu, zvýšení imunity, regenerační a léčebné účinky,
 • zmírnění bolesti, urychlení hojení ran, pohmožděnin, popálenin,
 • neutralizaci geopatogenních zón, negativní zemské energie
 • ostření žiletek, klidný spánek, dobré sny

S modely pyramid můžete harmonizovat a pozitivně nabíjet prostory, v nichž se zdržujete, domácnost, dílnu, kancelář, ateliér, auto atd.  Zregenerují vaše síly, posílí vaše zdraví i psychiku, účinně fungují jako ochranné a pomocné talismany a amulety. 

Orgonit je v zahraničí již mnoho let známý a žádaný, u nás teprve od roku 2008 přichází lidem do povědomí.

Orgonit je schopen neutralizovat přítomné disharmonické energie včetně patogenních zón a elektrosmogu. Prostory, kde umístíme orgonit, nejsou zbaveny původního pole patogenních zón, ale jejich negativní disharmonické působení na biochemické buněčné pochody je harmonizováno (rozdílné vlnové délky sladěny), takže již nezatěžují živý organismus u člověka, zvířat, ani rostlin.

Od názvu Orgon (tato energie) je dnes odvozen název Orgonit (materiál kumulující tuto energii). Jedná se o směs kovových třísek (špon, pilin, nastříhaných drátků...) zalitých v organické (epoxidové, polyesterové) pryskyřici, nebo zdravějším přírodním vosku. Organická pryskyřice i včelí vosk energii-orgon přitahuje do sebe, ale ta je zároveň uvnitř odrážena a rozptylována kovovými třískami, protože kov tuto energii neabsorbuje ale spíše odráží do okolí. Tím vzniká velmi rychlý pohyb přítomné prány, energie Orgon.Jiné názvy pro tuto energii – Orgon - jsou Čchi, Ki, Prána, Ód a desítky dalších.

Čeho je Orgonit schopen:

 • Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky.
 • Eliminuje působení geopatogenních zón na minimum.
 • Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a vodu podzemní.
 • Je silným zdrojem záporných iontů.
 • Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu.
 • Orgonit léčí a uzdravuje nejen lidi.
 • Transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií.
 • Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.
 • Ruší psychopatogenní zóny a pole, podpoří vztahy a rodinu.
 • Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie.
 • V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek ještě umocňuje.

Více informací o orgonitech a orgonu naleznete v článku našeho slovníku pod heslem Orgonit.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Dámské tričko Bílí vlci L Dámské tričko Bílí vlci L Kód: SPID-F046F754-L Novinka
Krásné pohodlné dámské tričko z příjemné bavlny je zdobeno potiskem bílých…
409 Kč
Socha Horus sokol 16,5 cm Socha Horus sokol 16,5 cm Kód: DR-SEG24
Horus, staroegyptský bůh Nebes, Slunce a Věčnosti, nám připomíná nekonečnou…
509 Kč
Amulet Egypt - Horovo oko (Udjat) Amulet Egypt - Horovo oko (Udjat) Kód: DR-MPE48
Horovo oko (Udjat nebo také Vedžat) je symbolem jasnovidění, duchovního zření…
219 Kč
Svíčka s energií kamene Citrín 7,6 x 28 cm Svíčka s energií kamene Citrín 7,6 x 28 cm Kód: CAP-CIT-728
Překrásná krystalická neparfémovaná svíčka s mandalou je vyrobena z palmového…
329 Kč