Podívejte se do kategorie Andělé

Organic India Tulsi Ginger tea sypaný 100 g

Organic India Tulsi Ginger tea sypaný 100 g

Kód: GINK-A0996 Produktové číslo: 8906079340981
Vynikající čaj Tulsi Ginger v biokvalitě.
Poslední kusy na skladě!
200 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Organic India Tulsi Ginger tea sypaný 100 g

Bylinný čaj ze svaté bazalky a zázvoru (bez kofeinu). Tulsi čaj je schválen ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy. Tulsi v biokvalitě obsahuje stovky různých sloučenin známých jako fytolátky. Tyto sloučeniny, když působí společně, odpovídají za silné posilující účinky, které podporují celkové zdraví a pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost těla. Tento čaj vám přináší nejvyšší kvalitu a jeho konzumací chráníte přírodu. Tulsi Ginger je 100% přírodní organický bylinný čaj, splňující nejpřísnější mezinárodní normy pro nejvyšší kvalitu.

Tulsi, která je v přírodní medicíně uznávána jako "Elixír života", je již po dlouhý čas tradičně používána pro své zdravotní účinky. Zázvor spolupůsobí na normální funkci žaludku.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Bazalka posvátná - Tulsi
srdce, vitalita a stres, Imunitní systém - antioxidant


Užívání
1 lžička na šálek. Zalijte vařící vodou a nechte louhovat alespoň 5 mihut. Přeceďte a pijte teplé. Můžete osladit. Chcete-li připravit ice tea, nechte vychladit. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu žáření.

Složení
Zázvor, bazalka posvátná pravá květy a listy, Krišna Tulsi, Vana Tulsi, Rama Tulsi

Upozornění
Nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy.
Upozoznění pro diabetiky: přípravek snižuje hladinu cukru v krvi. Osoby se žlučníkovými kameny a s poruchami krevní srážlivosti by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Obsah
100 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky