Opál žlutý tamblovaný, mix XL

Připraveno k odeslání
86 Kč
Kód: MINM-001157-XL
Kategorie: Tamblované kameny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě mixu velkých tamblovaných žlutých opálů z Tanzánie. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3 x 3 x 2 cm, hmotnost je v rozmezí od 12 - 18 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda to ani jinak neumí, takže fotografie žlutých opálů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. 

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného opálu.

Opál - vzácný kámen
Opál - jeho název pochází ze sanskrtu, ze slova "upala", což znamená "vzácný kámen". Opál netvoří krystaly, ale je amorfní. Opál přináší svému majiteli inspiraci a představivost, podporuje jeho spontánnost a umělecké sklony, zesiluje všechny přirozené vlastnosti svého majitele. Pomáhá mu s nadhledem a netradičně řešit těžké životní situace. Tento mystický kámen podporuje a zesiluje intuici, jasnovidecké i mystické schopnosti člověka, pomáhá při regresích (rozpomínání si na naše minulé životy), astrální projekci a meditacích.

Opál a léčení
Vibrace žlutého opálu rezonují na úrovni břišní krajiny (solar plexu), léčí všechny problémy této oblasti, například ulevují od překyseleného žaludku a podporují produkci trávicích enzymů, příznivě ovlivňují metabolické procesy v těle. Opál pomáhá při depresích, je vhodný při problémech se zadržováním vody v těle a otocích, příznivě působí na tvorbu mateřského mléka při kojení, podporuje vznik bílých krvinek, funkci ledvin, posiluje pohlavní orgány a vyvažuje imunitu.
 
Očista opálu a nabíjení: Opál může svému nositeli navracet zpět načerpanou negativní energii, proto je nutné ho často čistit v misce s vodou. Nabíjí se v noci za svitu měsíce. Opál nesnáší sůl, čištění solí a slanou koupel (může se stát, že po ní změní barvu). Neměl by přijít do styku s kosmetikou.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost