Fantasy šperky

Opál žlutý tamblovaný, mix M - L

Opál žlutý tamblovaný, mix M - L

Kód: MINM-001157-ML
Umělecký kámen pro větší inspiraci a kreativitu v našich životech.
Připraveno k odeslání
69 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Opál žlutý tamblovaný, mix M - L

Opál žlutý z Tanzánie 
Nacházíte se na kartě mixu malých tamblovaných žlutých opálů z Tanzánie. Velikost jednotlivých kamenů je cca 2 x 2,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 8 - 10 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, takže fotografie žlutých opálů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. 

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného opálu.

Opál - vzácný kámen
Opál - jeho název pochází ze sanskrtu, ze slova "upala", což znamená "vzácný kámen". Opál netvoří krystaly, ale je amorfní. Opál přináší svému majiteli inspiraci a představivost, podporuje jeho spontánnost a umělecké sklony, zesiluje všechny přirozené vlastnosti svého majitele. Pomáhá mu s nadhledem a netradičně řešit těžké životní situace. Tento mystický kámen podporuje a zesiluje intuici, jasnovidecké i mystické schopnosti člověka, pomáhá při regresích (rozpomínání si na naše minulé životy), astrální projekci a meditacích.

Opál a léčení
Vibrace žlutého opálu rezonují na úrovni břišní krajiny (solar plexu), léčí všechny problémy této oblasti, například ulevují od překyseleného žaludku a podporují produkci trávicích enzymů, příznivě ovlivňují metabolické procesy v těle. Opál pomáhá při depresích, je vhodný při problémech se zadržováním vody v těle a otocích, příznivě působí na tvorbu mateřského mléka při kojení, podporuje vznik bílých krvinek, funkci ledvin, posiluje pohlavní orgány a vyvažuje imunitu.
 
Očista opálu a nabíjení: Opál může svému nositeli navracet zpět načerpanou negativní energii, proto je nutné ho často čistit v misce s vodou. Nabíjí se v noci za svitu měsíce. Opál nesnáší sůl, čištění solí a slanou koupel (může se stát, že po ní změní barvu). Neměl by přijít do styku s kosmetikou.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky