Opál růžový tamblovaný, mix XL  - 1
Opál růžový tamblovaný, mix XL  - 2
Opál růžový tamblovaný, mix XL - 1/2Opál růžový tamblovaný, mix XL - 2/2

Opál růžový tamblovaný, mix XL

Kód: BL-TKXL10RXL
Učitel nesobeckosti, dobrosrdečnosti, velkorysosti a nenásilí vnáší do našeho života pocit lehkosti.
Připraveno k odeslání
76 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Opál růžový tamblovaný, mix XL

Opál růžový
Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných růžových opálů z Peru. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmězí od 3 - 4 cm, hmotnost je v rozmezí od 14 - 20 g.

Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda to ani jinak neumí wink, takže fotografie růžových opálů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. 

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného růžového opálu.

Růžový opál - kámen nesobecké lásky, srdečnosti a velkorysosti
Název opál pochází ze sanskrtu, ze slova "upala", což znamená "vzácný kámen". Tento oblíbený polodrahokam je amorfní, což znamená, že netvoří krystaly, ale podlouhlé struktury (jako stalaktity). Růžový opál je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Růžový opál nám pomáhá rozpouštět zábrany, stud a ostýchavost, podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých, učí nás nesobeckému jednání, nenásilí a lásce. Vibrace růžového opálu tiší rozbouřené emoce, zklidňují, vnáší do našeho života pocit lehkosti. 

Růžový opál a léčení
Růžový opál silně působí na oblast srdeční čakry. Léčí a posiluje srdce, pomáhá také při problémech s plícemi a slezinou, zklidňuje kůži a pomáhá při diabetes a hypoglykémii. Růžový opál je také mimořádně účinný při bolestech hlavy.

Očista opálu a nabíjení: Opál může svému nositeli navracet zpět načerpanou negativní energii, proto je nutné ho často čistit v misce s vodou. Nabíjí se v noci za svitu měsíce. Opál nesnáší sůl, čištění solí a slanou koupel (může se stát, že po ní změní barvu). Neměl by přijít do styku s kosmetikou.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky