Olivový olej - Francesco De Padova

Olivový olej - Francesco De Padova

Kód: ARCHIV-GINK-OL.OLEJ-F.D.P.
Extra panenský bio olivový olej.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
240 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Olivový olej - Francesco De Padova

Organický olivový olej se vyrábí mechanickým lisováním za studena. Olivy se pěstují bez chemických postřiků a ručně se sbírají. Olivy se zpracovávají jen několik hodin po sběru, čímž se zachovává kvalita, vynikající chuť a velmi nízká kyselost do 0,5 % charakteristická pro nejlepší olivové oleje. Výroba kombinuje tradiční a moderní technologii se zachováním principů pro organické zemědělství.

Vůně a chuť. Na počátku vůně másla, citrusu a artyčoků. Chuť na předním patře je hustě pudinková,s náznaky banánu, následovaná pikantností bílého a černého pepře. Vnímat lze jemnou chuť mořské soli. Chuť je zakončena určitou hořkostí doplněnou příjemnou jemnou ovocně sladkou chutí. Hořkost značí vysoký obsah zdravých polyfenolů, prospěšných pro zdraví.

Správný výrobní postup, založený na včasném ručním sběru a mechanickém lisování zachovávají zdraví prospěšné látky, které se v mnoha průměrných až podprůměrných olivových olejích na našem trhu nenacházejí. Doba sběru oliv: říjen


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Použití
Kvalitní olivový olej je vhodný nejen do studené kuchyně, ale také na tepelnou přípravu pokrmů. Nízká kyselost uchovává stabilitu oleje až do 280 °C

Skladování
Uchovávejte na temném a suchém místě při teplotě 10 - 20 °C. Chraňte před sluncem. Při teplotě pod 7 °C se může olej zakalit, což neovlivňuje kvalitu oleje.

Velikost balení
750 ml

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.