Ohnivý achát - masážní placička  - 1
Ohnivý achát - masážní placička  - 2
Ohnivý achát - masážní placička - 1/2Ohnivý achát - masážní placička - 2/2

Ohnivý achát - masážní placička

Kód: SVK-19010
Ohnivý achát pracuje na úrovni sakrální čakry Swadisthana, pomáhá každému, kdo trpí problémy sexuálního charakteru i pro ty, kdož kvůli citovým zraněním související s touto oblastí, svou sakrální čakru zavřeli nebo brání tokům energie v této čakře.
Připraveno k odeslání
92 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Ohnivý achát - masážní placička

Tamblovaná placička z polodrahokamu ohnivého achátu je vynikajícím prostředkem k masážím, navíc je skvělým "talismanem do kapsy". V případě, že kámen hodláte používat pro masážní účely, mějte na paměti, že každý kámen má schopnost absorbovat negativní energie. U kamenů, které se používají k léčení a k masážím, to platí dvojnásobně. Dbejte proto na pravidelné a důkladné čištění kamene. Kromě tohoto běžného čištění je však třeba jednou za čas dopřát svému kameni řádný oddych. I kameny si někdy potřebují odpočinout. Nechte ho na několik dní spočinout v lůně panenské země nebo ho po vyčištění nechejte nabíjet na světle slunce nebo měsíce. Masážní placička z ohnivého achátu je vyrobena ze speciálně vybraného, pro tyto účely určeného kousku polodrahokamu, který byl dokonale vybroušen a vyleštěn, aby jste si masáže jaksepatří užili. Každý jednotlivý kámen je samozřejmě svým vzhledem originální, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže foto i údaje uvedené v parametrech jsou především orientační.

​Uvedená cena je za jednu masážní placičku z polodrahokamu ohnivého achátu.

Průměr masážních placiček cca
3,5 - 4 cm

Hmotnost
22 - 28 g

Ohnivý achát a sexuální čakra Swadisthana
Kromě specifického působení vibrací polodrahokamu achátu obecně zde hraje svou roli i vibrace oranžové barvy kamene. Nádherné oranžové zabarvení, s nádechem ohnivé červené, v nás probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu. Ohnivý achát pracuje na úrovni sakrální čakry swadisthana, proto je vhodný pro každého, kdo trpí problémy sexuálního charakteru i pro ty, kdož kvůli citovým zraněním související s touto oblastí, svou sakrální čakru zavřeli nebo brání tokům energie v této čakře. Ohnivý achát působí jemněji než jeho oranžový kolega karneol (který se rovněž velmi hodí pro tato témata, je však poněkud razantnějšího ražení). Ohnivý achát přináší klid, pochopení, odpuštění sobě samému i druhým. Díky tomu se člověk znovu učí věřit, otevírá se světu, rozhoduje se pro začátek nového, lepšího života. Jedině k otevřenému člověku může přijít láska a hojnost.

Obecně - působení achátu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem i pro děti.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek Paleo - Hrot šípu - heliotrop Přívěsek Paleo - Hrot šípu - heliotrop Kód: ARCHIV-AW-Arrow-02
Heliotrop je kámen odvahy, síly, soustředění se v realitě teď a tady. Heliotrop…
129 Kč
Podložka pod mýdlo mastek - hluboký Podložka pod mýdlo mastek - hluboký Kód: AW-SoapD-26
Masívní podložka pod mýdlo je vyrobena z mastkového kamene.
185 Kč
Korálková čepička pro břišní tanec, Deluxe zelená Korálková čepička pro břišní tanec, Deluxe zelená Kód: SHA-03090221
Chcete vypadat jako Egyptská královna? Navlékněte si tuto čepičku a poznáte.
262 Kč