Ochranné prvky Baroqal a Pú - Ing. Milan Hein

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
2.700 Kč
Kód: HEIN-PUBA
Výrobce: Milan Hein
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Baroqual je ochranný prvek, jehož úkolem je nedovolit ve svém dosahu změnu biopole a tak ochránit člověka před vlivem ničivého účinku vysokofrekvenčního elektromagnetického záření způsobeným mobily, WiFi a také Bluetooth - bezdrátovou technologií přenosu dat. Prvek Baroqal je podobně jako staré rezonátory (např. keltská spirála), tvarový zářič vyvolávající určené nastavení prostoru ve svém okolí. Není tudíž ničím nabit, není jej nutno ošetřovat a funguje až do svého mechanického zničení. 

Upozornění: Pro optimální funkčnost obou ochranných prvků je nutný dostatek stopových prvků a minerálů v organismu! Nejčastěji lidskému tělu chybí selen, proto vám výrobce těchto ochranných prvků doporučuje jeho pravidelné doplňování.

je ochranný prvek, jehož úkolem je ve svém dosahu ochránit biopole osob před škodlivým vlivem jiných osob, patogenních zón a dalších silových polí. Osoby chráněné Baroqal mívají svoji strukturu biopole v lepším stavu a energeticky na vyšší hladině, než ostatní uživatelé vysokofrekvenčních technologií (mobil, WiFi, Bluetooth, atd). Pokud se člověk nosící Baroqal dostane do těsné blízkosti člověka s poškozeným biopolem, pole se propojí a nastane odtok energie člověka v lepším energetickém stavu směrem k poškozenému.
Obdobně se budou chovat patogenní zóny, ty ovšem pohlcují energii všem, bez rozdílu. Pú ochrání energii před osobami v blízkosti, dokáže zastavit škodlivé působení patogenních zón a zablokuje i energetické přenosy na dálku. Jeho tzv. blízké pole umí zacelit defekty biopole pouhým přiložením na několik minut na bolavé, či poškozené místo. 

tedy doplňuje Baroqal. Člověk vybavený pouze Baroqal nabízí svou energii všem, kteří jsou v horším stavu než on. Má-li člověk pouze Pú bez Baroqal, neudrží v elektrických polích svoje biopole v pořádku a Pú nemá s čím spolupracovat. Pú a Baroqal by měly působit společně. Pú, stejně jako Baroqal, je tvarový zářič vyvolávající nastavení okolního prostoru, bez ošetřování, s životností do svého mechanického zničení. 

Důležitá poznámka: Dobrá funkce ochranných prvků je podmíněna dostatkem stopových prvků a minerálů.Těžko budu např. očekávat od Pú, že mě Baroqal zbaví bolesti hlavy, pokud mi chybí selen.

Dvojí ničivý účinek vysokofrekvenčních polí
a) vliv elektrického pole - způsobuje přímé poškození a poruchy při dělení buněk. Pokud tyto změny přesáhnou tzv. hraniční expoziční limit organizmu, mohou způsobit obtížně řešitelné onemocnění (např. expoziční doba pro kouření je 20 let, pak dojde k nárůstu rakovin). Zhoršený stav nejvíce ozářených oblastí může vést k poruchám některých tělesných funkcí. Expozice je velmi závislá na vzdálenosti od zdroje záření. Obrovskou roli hraje například, mám-li mobil v kapse, před sebou na stole nebo se pro něj musím natáhnout přes stůl (bezpečná vzdálenost mobilu bez Baroqal je 4 m). 

b) v biopoli - největší změny vznikají v oblasti štítné žlázy. To se projeví poruchami její funkce, s následkem oslabení imunity. Porušené biopole způsobí v dalších oblastech řadu netypických a pro klasickou medicinu neznámých potíží. 

Pochopíme-li, že nemáme spát s mobilem u postele, máme jej vypínat v době, kdy jej nepotřebujeme, a omezíme jeho nošení na sobě, vyvarujeme se možných následků způsobených elektrickým polem. Poruchám biopole od vlastního i cizího mobilu totiž zabrání Baroqal, pokud převážná část komunikace probíhá pomocí SMS a nedochází k přímému poškození hlavy blízkostí antény mobilu.

Funkce ochranných prvků BAROQAL a PÚ

Princip působení ochranných prvků BAROQAL a PÚ spočívá ve vytvoření přirozeného ochranného prostoru, ve kterém jsou blokovány výše uvedené negativní vlivy. Takovýto chráněný prostor si lze představit jako kulovou sféru o poloměru cca 5 metrů. 
V tomto prostoru je eliminována škodlivá neelektromagnetická složka záření, čímž je zabráněno negativnímu ovlivnění nadřazených energetických a informačních systémů člověka.

Aplikace ochranných prvků

 • ochranný prvek není nutné jakkoliv připevňovat k mobilnímu telefonu
 • optimální umístění je v blízkosti uživatele (kapsa, peněženka, přívěšek, ... atd.)
 • doba aplikace je neomezená (v ideálním případě 24 hodin denně)
 • nemá žádný negativní vliv na lidský organismus ani jiný vliv na jeho fyziologické funkce
 • ochranný prvek vytváří ochrannou sféru nezávisle na okolí, přítomnosti osob, ... atd.

Technické parametry

 • účinnost ochranného prvku se používáním nijak nezmenšuje
 • nemá vliv na funkci mobilního telefonu, BTS a Wi-Fi ani na jejich elektromagnetické pole
 • nijak neovlivňuje přijímací a vysílací parametry mobilního telefonu
 • rozměry Baroqal - průměr = 30 mm, výška = 37 mm
 • rozměry Pú - průměr = 32 mm, výška = 39 mm
 • povrch je lesklý, hladký a tvrdý
 • výborná odolnost vůči nárazu, otěru, povětrnostním vlivům, UV záření

Obsah balení
2 ochranné prvky - Baroqal a Pú

Více informací na stránkách výrobce
Jeden ze současných největších odborníků na psychotroniku, bioenergii a ochranné prvky proti elektromagnetickému smogu. Inženýr elektro, vynálezce, Čaroděj a cestovatel. www.milanhein.cz

Facebook komentáře