Obsidián stříbrný tamblovaný mix XXL

Připraveno k odeslání
98 Kč
Kód: SVK-22-O-55-XXL
Kategorie: Tamblované kameny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě mixu velkých tamblovaných stříbrných obsidiánů z Mexika, velikosti XXL. Velikost jednotlivých kamenů je cca 4 x 4 x 3,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 28 - 44 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného obsidiánu.
 
Obsidián - z nitra Země
Obsidián je sopečné sklo. Vznik tohoto polodrahokamu je podnícen magmatickou činností - obsidián vznikl kontaktem žhavé lávy s vodním prostředím. Jelikož je obsidián mnohem ostřejší než nejkvalitnější ocel, byl mnoha kulturami používán pro výrobu řezných a sečných zbraní, nožů a nejrůznějších nástrojů, v dnešní moderní době se obsidián používá pro výrobu ostří operačních nástrojů (skalpelů). Už v dobách paleolitu a neolitu byl obsidián používán na výrobu škrabek, hrotů oštěpů nebo nožů. Nejstarší archeologický nález, dokládající využívání obsidiánu, spadá do Mezopotámie před přibližně 9000 lety! V Jižní Americe byl využíván indiánskými kmeny jako ochrana před zlými silami, podle některých pramenů jej Mayové využívali jako obětní nástroj, Aztékové z obsidiánu vyráběli hroty pro své válečné oštěpy, ostré obsidiánové úlomky zasazovali do svých dřevěných mečů. Obsidián se těšil velké oblibě, a to nejen z důvodu vhodnosti pro výrobu nástrojů a zbraní. Obsidián byl uctíván i pro vlastnosti, které působí na tělo i ducha člověka.

Pravda vás osvobodí
Obsidián je přiřazen k planetě Saturn, který je nesmlouvavým Učitelem Pravdy. Tento princip vás nenechá pospávat, snít a ujíždět si na sladkých iluzích o tom, jak vás někdo jiný zachrání, nebo že když budete dost dlouho čekat, něco se jako mávnutím kouzelného proutku samo změní. Ne. Saturnská energie je jasná a přímá. Nutí vás pohlédnout na sebe sama pravdivým okem a vzít 100% zodpovědnost za svůj život. "Tohle jsi ty a tohle je tvůj život. Ty ho tvoříš. Nelíbí-li se ti něco, pracuj, poznávej, měň. Pro svou svobodu si musíš přijít sám." 
 
Stříbrný obsidián - poznej sebe sama
Stříbrný obsidián se pyšní šedočernou barvou a nádherným stříbrným leskem, který je způsoben přítomností miniaturních vzduchových bublinek a příměsí uvnitř kamene. Stříbrný obsidián je mocným ochranným kamenem a vynikajícím průvodcem při poznávání sebe sama. Probouzí z letargie, snění a nečinnosti a nabádá, abychom si poněkud vyhrnuli rukávy a začali se sebou něco dělat.
 
Stříbrný obsidián učí, jak vyjít ze stavu deprese, špatné nálady a nechuti žít, jak čelit stresu, strachu a všem extrémním emocím. Učí, jak překonávat pocity hněvu, závisti, křivdy, lítosti, ublíženosti (pozice oběti), jak zvládnout sebe sama a naučit se řídit své stavy, nálady, pocity a emoce. Je velmi vhodný pro lidi s utkvělými představami a vůbec duševními problémy všeho typu. Stejně jako černý obsidián pomáhá vytahovat na světlo to, co je skryto našemu vědomí a co na nás v podvědomí působí a ovlivňuje náš život - skryté staré programy, bloky a strachy. Jakmile je to jednou venku, osvíceno světlem vědomí, ztrácí to na síle a člověk pozná - co to je, proč to je, a co s tím. Nakonec je program překonán a člověk je zase o něco více svobodným. Stříbrný obsidián učí, jak být nezávislým, svobodným a vyrovnaným Tvůrcem svého života. Jen ty můžeš ze svého života vytvořit mistrovské dílo. Nikdo jiný... Stříbrný obsidián také pozitivně působí na mozek a paměť, které posiluje.
 
Obsidián a léčení
Stříbrný obsidián působí na nervy, ledviny, imunitu, střeva, prostatu, močový měchýř, nohy, revma, nemoci kloubů a nízký krevní tlak.
 
Očista a nabíjení obsidiánu
Kámen čistěte proudem čisté vody, nabíjejte položený na zemi na odpoledním slunci.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

Amulet Triquetra
289 Kč