Obsidián černý tamblovaný mix XL  - 1
Obsidián černý tamblovaný mix XL  - 2
Obsidián černý tamblovaný mix XL - 1/2Obsidián černý tamblovaný mix XL - 2/2

Obsidián černý tamblovaný mix XL

Kód: SVK-22-O-55
Černý obsidián má ochrannou moc. Propůjčuje sílu a vytrvalost, uzemňuje bujné představy, umožňuje rozlet, aniž bychom ztratili spojení se Zemí, užívat si radosti života, aniž bychom utrpěli ztrátu.
Připraveno k odeslání
59 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Obsidián černý tamblovaný mix XL
Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných černých obsidiánů, velikosti XL. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3 x 4 cm, hmotnost je v rozmezí od 20 - 40 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného černého obsidiánu.
 
Obsidián - z nitra Země
Obsidián je sopečné sklo. Vznik tohoto polodrahokamu je podnícen magmatickou činností - obsidián vznikl kontaktem žhavé lávy s vodním prostředím. Jelikož je obsidián mnohem ostřejší než nejkvalitnější ocel, byl mnoha kulturami používán pro výrobu řezných a sečných zbraní, nožů a nejrůznějších nástrojů, v dnešní moderní době se obsidián používá pro výrobu ostří operačních nástrojů (skalpelů). Už v dobách paleolitu a neolitu byl obsidián používán na výrobu škrabek, hrotů oštěpů nebo nožů. Nejstarší archeologický nález, dokládající využívání obsidiánu, spadá do Mezopotámie před přibližně 9000 lety! V Jižní Americe byl využíván indiánskými kmeny jako ochrana před zlými silami, podle některých pramenů jej Mayové využívali jako obětní nástroj, Aztékové z obsidiánu vyráběli hroty pro své válečné oštěpy, ostré obsidiánové úlomky zasazovali do svých dřevěných mečů. Obsidián se těšil velké oblibě, a to nejen z důvodu vhodnosti pro výrobu nástrojů a zbraní. Obsidián byl uctíván i pro své magické schopnosti.
 
  Sopečná činnost
 
Obsidián - kámen očištění
Obsidián vyšel ze samotného žhavého nitra Země, sopečnou činností byl vynesen na povrch. Tak se jednoduše dá vysvětlit i jeho energetické působení. Obsidián nás zavádí do nehlubších hloubek naše nitra (našeho podsvětí), vynáší na povrch vše, co bylo více či méně záměrně skryto v našem podvědomí, činí to vnímatelným a uchopitelným. Tento mystický kámen nás konfrontuje s původní neprojevenou tvůrčí energií a očistným ohněm, světlem neznámých hloubek našeho nevědomí a všech nevyřešených rozporů. Obsidián nám propůjčuje sílu a vytrvalost, uzemňuje bujné představy, umožňuje nám rozlet, aniž bychom ztratili spojení se Zemí, užívat si radosti života, aniž bychom utrpěli ztrátu. Černý obsidián má ochrannou moc. Odhání vše negativní a odstraňuje nepřátelské myšlenky. 
 
Černý obsidián je velice silný kámen, nesoucí tvořivé síly, umožňující projevení duchovních sil zde na zemi. Dovoluje pohlédnout do tváře všemu, co v sobě neseme a ukazuje, kde, jak a proč byla v minulosti narušena rovnováha. To někdy zasahuje i do minulých životů. Černý obsidián se probírá minulostí, aby vytvářel plodivou energii dovolující nám růst. Obrací následky předchozího zneužití síly na všech úrovních a učí poznání, že řešením není zbavit se síly, ale raději ji napřít k prospěšným cílům. Jedná se o silný kámen se silnou energií, proto je vhodné používat ho v kombinaci s křišťálem. Černý obsidián by měli používat pouze ti, kteří dokážou ve svém vědomí zpracovat všechno, co uvidí, a využít toho pro nejvyšší dobro. Tento kámen není vhodný pro osoby přecitlivělé a labilní (vhodnější pro ně bude spíše vločkový (obláčkový) obsidián). 
 
Obsidián a léčení
Obsidián detoxikuje organismus, snižuje bolesti při artritidě a potížích s klouby, posiluje orgány trávící soustavy, léčí záněty vyvolané bakteriemi, je to přírodní antibiotikum. Černý obsidián mírní bolesti a svalová napětí. Podporuje průtok energie čakrami a zasahuje všude tam, kde se vyskytují psychosomatické blokády.
 
Očista a nabíjení obsidiánu
Obsidián čistíme po každém použití a to důkladně, neboť na sebe váže energie. Čistíme pod proudem vlažné vody, necháme odpočívat přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjíme ráno či večer na přímém slunci.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vykládací karty Lenormand Vykládací karty Lenormand Kód: KOS-700300
Chcete vědět kdo, co, s kým, proč, jak a kdy? Pak jste na správné adrese. Karty…
199 Kč
Xaman - virgule Gamma, mosaz Xaman - virgule Gamma, mosaz Kód: XA-J-M05
Pokud jsou Vaším tématem prostor a rovina, hladina nebo rozseknutí problému, pak…
134 Kč
Granát Indie - masážní placička MINI Granát Indie - masážní placička MINI Kód: SVK-1620
Temně rudý granát je dárcem silné životadárné energie matky Země,…
69 Kč
Stamford vonné kužely - fialka Stamford vonné kužely - fialka Kód: PUCK-INC222C
Pojďte si přivonět a obdivovat něžnou a křehkou krásu fialových kvítků.
45 Kč