Obraz na plátně - Květ života s LED diodami

Obraz na plátně - Květ života s LED diodami

Kód: SAR-BD15
Květ Života je diagramem stvoření, grafickým znázorněním kódu, podle nějž bylo stvořeno vše - od atomu až po celý Vesmír. Květ Života symbolizuje život sám.
Poslední kusy na skladě!
882 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Obraz na plátně - Květ života s LED diodami

Tento překrásný obraz Květu Života na plátně není pouhou dekorací, je taktéž skvělou relaxační a meditační pomůckou. V nitru obrazu je zabudován důmyslný systém s LED diodami, který můžete ve dne nechat ve stavu "Off", navečer, když se setmí, přepnete do stavu "On" a vychutnáte si tak úžasné světelné efekty s měnícími se barvami světel. Diodky jsou celkem 3, a jsou umístěny ve střední části obrau vertikálně v sedmi bodech, které symbolizují sedmero čaker. Mechanismus LED je poháněn dvěma vyměnitelnými bateriemi AA 1,5 V (součástí balení).

Rozměry
40 x 40 cm 

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Tento důležitý symbol posvátné geometrie vychází z původního symbolu vesica piscis, který je grafickým zobrazením prvotního okamžiku stvoření. Z vesica piscis se poté odvíjí další formy stvoření, které pak dohromady tvoří symbol Květu Života. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Působení symbolu Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Tento symbol nás spojuje s posvátnou esencí života a pomáhá při duchovní práci, při meditacích a rovněž pomáhá rozvinout své vlastní tvořivé síly. Více podrobných informací o květu Života si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svíčka s čínskou mincí štěstí malá 6 x 10 cm Svíčka s čínskou mincí štěstí malá 6 x 10 cm Kód: CAP-MIN-610
Svíčka takto označená přináší podle symbolu bohatství, úspěch a štěstí,…
89 Kč
Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm Kód: ARCHIV-NM-NOW4016
Cernunnos je bájná tajemná postava z keltských hlubokých lesů... Tato unikátní…
1.967 Kč
O emocích - Osho O emocích - Osho Kód: KOS-O-EM-OSHO
Jaký dopad mají strach, zlost a žárlivost na naše životy? Jak námi mohou…
358 Kč
Yellow and Blue Prací gel z ořechů lavender 250 ml Yellow and Blue Prací gel z ořechů lavender 250 ml Kód: YELL-PGLEV250
Prací gel z mýdlových ořechů s esenciálním olejem levandule je vhodný zejména…
59 Kč