Obraz na plátně - Buddha s LED diodami

Obraz na plátně - Buddha s LED diodami

Kód: SAR-BD87
Obraz Buddhy na plátně není pouhou stylovou dekorací, je taktéž skvělou relaxační a meditační pomůckou. V nitru obrazu je zabudován systém (on - off) s LED diodami. Díky tomu si můžete ve večerních hodinách užít úžasnou hru měnících se barevných světýlek.
Připraveno k odeslání
642 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Obraz na plátně - Buddha s LED diodami

Nádherný obraz Buddhy na plátně není pouhou stylovou dekorací, je taktéž skvělou relaxační a meditační pomůckou. V nitru obrazu je zabudován důmyslný systém s LED diodami, který můžete ve dne nechat ve stavu "Off", navečer, když se setmí, přepnete do stavu "On" a vychutnáte si tak úžasné světelné efekty s měnícími se barvami světel. Diodky jsou celkem 3, a jsou umístěny v místech, kde jsou na obraze dva velké květy a plamínek svíčky. Mechanismus LED je poháněn dvěma vyměnitelnými bateriemi AA 1,5 V (součástí balení).

Buddha (probuzený, osvícený) je výraz, který v buddhismu popisuje bytost, která dosáhla dokonalé realizace, tzv. osvícení, a tak definitivně ukončila koloběh neustálého zrozování (samsáry). Plně probuzené bytosti jsou osvobozené od tzv. tří jedů mysli (nevědomost, hněv a chtivost) a od připoutaností (samjódžana) poutajících bytosti v samsáře. Jsou tak osvobozeny od utrpení a neustálého znovuzrozování, plně chápou pravou podstatu bytí (tzv. tři univerzální charakteristiky existence - nestálost, neuspokojivost a bezpodstatnost) a jsou naplněny soucitem ke všem bytostem. Jeho prodloužené ušní lalůčky naznačují, že je schopen skutečného naslouchání.

Více informací o Buddhovi - osvíceném naleznete v našem slovníkovém článku pod heslem Buddha.

Rozměry obrazu
39,5 x 40 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy kolekce vonných tyčinek Fantasy kolekce vonných tyčinek Kód: CRYMA-37149
Úžasná fantasy kolekce vonných tyčinek značky Stamford zaujme a potěší…
109 Kč