Obraz na plátně - Buddha s LED diodami

Obraz na plátně - Buddha s LED diodami

Kód: SAR-BD87
Obraz Buddhy na plátně není pouhou stylovou dekorací, je taktéž skvělou relaxační a meditační pomůckou. V nitru obrazu je zabudován systém (on - off) s LED diodami. Díky tomu si můžete ve večerních hodinách užít úžasnou hru měnících se barevných světýlek.
Poslední kusy na skladě!
642 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Obraz na plátně - Buddha s LED diodami

Nádherný obraz Buddhy na plátně není pouhou stylovou dekorací, je taktéž skvělou relaxační a meditační pomůckou. V nitru obrazu je zabudován důmyslný systém s LED diodami, který můžete ve dne nechat ve stavu "Off", navečer, když se setmí, přepnete do stavu "On" a vychutnáte si tak úžasné světelné efekty s měnícími se barvami světel. Diodky jsou celkem 3, a jsou umístěny v místech, kde jsou na obraze dva velké květy a plamínek svíčky. Mechanismus LED je poháněn dvěma vyměnitelnými bateriemi AA 1,5 V (součástí balení).

Buddha (probuzený, osvícený) je výraz, který v buddhismu popisuje bytost, která dosáhla dokonalé realizace, tzv. osvícení, a tak definitivně ukončila koloběh neustálého zrozování (samsáry). Plně probuzené bytosti jsou osvobozené od tzv. tří jedů mysli (nevědomost, hněv a chtivost) a od připoutaností (samjódžana) poutajících bytosti v samsáře. Jsou tak osvobozeny od utrpení a neustálého znovuzrozování, plně chápou pravou podstatu bytí (tzv. tři univerzální charakteristiky existence - nestálost, neuspokojivost a bezpodstatnost) a jsou naplněny soucitem ke všem bytostem. Jeho prodloužené ušní lalůčky naznačují, že je schopen skutečného naslouchání.

Více informací o Buddhovi - osvíceném naleznete v našem slovníkovém článku pod heslem Buddha.

Rozměry obrazu
39,5 x 40 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kyvadlo - achát černý facet, Cho Ku rei Kyvadlo - achát černý facet, Cho Ku rei Kód: CRYMA-37CKK-1
Tajemné kyvadlo z černého achátu je zdobeno rytým a zlatě barveným reiki…
234 Kč
Fantasy kolekce vonných tyčinek Fantasy kolekce vonných tyčinek Kód: CRYMA-37149
Úžasná fantasy kolekce vonných tyčinek značky Stamford zaujme a potěší…
109 Kč