Obraz na plátně - Anděl léčení

Obraz na plátně - Anděl léčení

Kód: SAR-BD05
Překrásný obraz s andělem léčení přináší podporu a světlo, probouzí pocity naděje a víry, že vše bylo, je a bude dobré.
Připraveno k odeslání
339 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Obraz na plátně - Anděl léčení

Věř, že Tvůj anděl je stále s Tebou. Pokud ho požádáš, může Ti pomoci. Předej mu svoji bolest a strach, nechej se pohltit jeho léčivým a uklidňujícím světlem, které Ti posílá, aby Ti pomohl. Překrásný obraz s andělem léčení přináší podporu a světlo, probouzí pocity naděje a víry, že vše bylo, je a bude dobré. 

Zastav své myšlenky a pohlédni andělu do očí
Každé trápení má svůj konec a Tvé tělo, trpící bolestí či zchvácené nemocí - se uzdraví, věř. Přestaň aspoň na chvíli myslet na svou bolest a pohlédni tomuto andělu do tváře. Co vidíš? Jak na Tebe působí jeho laskavý pohled? Cítíš ten klid a láskyplnou energii, která se kolem něj šíří? Tento anděl je tu proto, aby jsi se dokázal smířit se svojí nemocí či bolestí, protože bojovat proti tomu, co je, je nesmyslné. Nic se nevyřeší, naše nemoc nezmizí, když budeme její existenci popírat. Tento anděl Ti chce sdělit, že se máš vnitřně zklidnit a svoji nemoc přijmout a najít poselství, kterou pro Tebe Tvá nemoc má. Právě nemoc či potíž je vždy neklamným znamením, že je čas něco na sobě změnit.
 
Proč přišla nemoc?
Každá nemoc či bolest je svým způsobem voláním těla po zastavení, odpočinku, uvědomění si. Nemoc nás zastaví, abychom se zamysleli, abychom si uvědomili jak žijeme, pro co žijeme. Že možná konáme sami proti sobě, nebo naopak proti druhým, v zájmu svého sobectví. Důvodů je mnoho, jedno je však jisté. Nemoc nás přinutí zpomalit, zastavit, ulehnout. Náhle svět kolem utichne a my se noříme hlouběji a hlouběji, tam, kde sídlí naše duše, jejíž hlas jsme odmítali slyšet. Často se stane, že během své nemoci si mnoho uvědomíme nebo přijdeme na spoustu zcela zásadních rozhodnutí.
 
Nemoc - jako úsek cesty, nemoc jako rozcestí
Věř, že jednoho dne Tvá nemoc skončí. Vše, i ona nemoc, je tu pro Tvé vlastní dobro, ač tomu možná nechceš věřit. Mnohdy právě nemoc je největším poučením pro člověka, mnohdy právě nemoc nás posune v našem duchovním vývoji dále, mnohdy právě díky ní se staneme lepšími lidmi. Jsme právoplatnými bytostmi na tomto světě a vše se děje pro naše nejvyšší dobro. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. Svěřme svou bolest do péče anděla léčení a raději nahlédněme do své duše. Byli jsme skutečně tak dobrotiví, jak jsme si mysleli? Konali jme vždy v zájmu dobra všech? Nebo jsme mysleli jen na sebe. Buďme k sobě pravdiví...
 
Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 

Ty nejsi sám
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Tento překrásný obraz Anděla léčení je na plátně, nataženém na dřevěném rámu.

Rozměry
38 x 38 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Velká bohyně Isis, vládkyně Vesmíru, 25 cm Velká bohyně Isis, vládkyně Vesmíru, 25 cm Kód: PUCK-ES27
Nejuctívanější bohyně starých Egypťanů obdařena kouzelnou mocí ke konání…
492 Kč