Nimbus USB Q-Link, růžová

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
5.965 Kč
Kód: QL-1204A-P
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nimbus USB  Q-Link® , v barvě růžové, je aktivní biorezonátor, využívající nejmodernější technologie SRTTM. Je určen všem, kdo tráví většinu dne u počítače - lidé v kancelářích, grafici, designeři, IT - profesionálové, spisovatelé, studenti, manažeři, učitelé a spol. Spolehlivě vás ochrání před veškerým zářením!

Nimbus biorezonátor  Q-Link® SRT-3 je zařízení, které, po zapojení do jakéhokoliv USB portu, začne generovat pole kulovitého tvaru s dosahem do vzdálenosti 13 m od zařízení. Toto pole výrazně eliminuje škodlivý vliv elektromagnetického záření na biopole člověka, během užívání zapnutého přístroje. Zesílené biopole lépe řídí životní procesy v organismu. Stoupá vitalita, soustředěnost, výkonnost, odolnost proti stresu, negativním účinkům elektromagnetického záření, mobilů, WiFi, Bluetooth atd. Zvyšuje se pocit pohody a kvalita života. Nimbus  Q-Link®  lze použít jak v počítači, notebooku, USB portu v autě, či samostatnému USB adaptéru do sítě. 

Jak se Q-Link Nimbus používá?

 Q-Link®  Nimbus je snadno přenosný. Může se používat kdekoliv. Nevyžaduje software. Po odstranění ochranného krytu se zasune do USB portu počítače, noteboku atd., podobně jako Flash Disk. Podsvícené logo  Q-Link®  signalizuje provoz.  Q-Link®  Nimbus je možné zapojit i přes USB prodlužovací kabel. Pomocí adaptéru 220 V můžete  Q-Link®  Nimbus použít i v místnosti, kde není počítač, notebook ani jiný USB port. Autoadaptér umožňuje využívat  Q-Link®  Nimbus i v autě.

Obecné časté otázky najdete zde. Časté otázky na produkty najdete zde.

Materiál
acryl

Hmotnost
31 g

Přibližné rozměry
délka 7,3 cm, šířka 4,8 cm, tloušťka 1,2 cm

Příkon
32,8 mA, 5 V

Obsah balení
 Q-Link®  Nimbus, brožura


Záruka vrácení peněz

Díky dlouholetým zkušenostem uživatelů z celého světa víme téměř jistě, že budete s přívěskem Q-Link® spokojeni. Proto poskytujeme prodlouženou 90 denní garanci vrácení peněz. Přejeme vám, aby vám produkty Q-Link® dobře sloužily a přispěly k úspěšnému a spokojenému životu, stejně jako pomáhají milionům našich zákazníků ze všech kontinentů.

Facebook komentáře

Štítky