Nemoc jako řeč ženské duše - Ruediger Dahlke

Připraveno k odeslání
488 Kč
Kód: PEM-0127954
Výrobce: FontánaFontána
Produktové číslo: 9788073366711
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Výklad a interpretace ženských klinických obrazů a šance na uzdravení

Základní práce k psychosomatickému ženskému lékařství poprvé v knižní podobě.
Ženské potíže - z jiného úhlu pohledu. Komplexní vnímání problematiky ženského lékařství, které se v posledních desetiletích stále více spoléhá na medicínské techniky a dávno již ztratilo ze zřetele přírodní ženské rytmy a individuální potřeby žen...

Praktická příručka úspěšného týmu tvořeného zkušemými lékaři a psychoterapeuty povzbuzuje ženy k větší zodpovědnosti za své vlastní zdraví v duchu celostního uzdravení, k získání důvěry ve svůj vnitřní hlas a k sebevědoménu jednání.

MUDr. Ruediger Dahlke (1951) vystudoval medicínu v Mnichově. Dále absolvoval odbornou přípravu lékaře přírodního léčitelství a psychoterapeuta, vystudoval také homeopatii. Od roku 1978 aktivně působí jako regresní a reinkarnační terapeut a lékař specializující se na půst. Jako autor, přednášející a vedoucí seminářů se stal jednou z nejvýznamnějších osobností v oblasti psychosomatické medicíny a hnutí za zdravý život. Ve spolupráci se svou manželkou Margit vede léčitelské centrum v dolnobavorském Johanniskirchenu. Napsal knihy Nemoc jako řeč dětské duše a Deprese jako řeč unavené duše. Jeho knihy vyšly ve více než 180 překladech do 24 řečí.

Autor: Margit a Ruediger Dahlke/Volker Zahn
Nakladatelství: Fontána
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Formát: 145 x 205 x 35 mm

MM

Facebook komentáře

Štítky