Náušnice zirkon, stříbro Ag 925  - 1
Náušnice zirkon, stříbro Ag 925  - 2
Náušnice zirkon, stříbro Ag 925 - 1/2Náušnice zirkon, stříbro Ag 925 - 2/2

Náušnice zirkon, stříbro Ag 925

Kód: BL-KAT-3658-0157
Světlo, optimismus, radost, přátelství, harmonické vztahy, zdravá sebedůvěra, čistota, bezpodmínečná láska, ochrana - to jsou témata polodrahokamu zirkonu.
Poslední kusy na skladě!
629 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice zirkon, stříbro Ag 925

Elegantní stříbrné náušnice, s facetově vybroušenými bílými zirkony, nejsou jen luxusními šperky. Broušené zirkony, nošené v podobě náušnic, mají schopnost odrážet negativní účinky elektromagnetického záření z mobilů. Zirkon je považován za jeden z nejstarších minerálů na Zemi. Má velmi silný dvojlom světla, při správné orientaci kamene při broušení je však možno tento efekt snížit a zlepšit tak brilanci kamene. Zirkon se vyskystuje v mnoha barevných variantách. Díky snadné opracovatelnosti a vysokému lesku se bílý zirkon používá ve šperkařství jako náhradní kámen místo diamantu, který je mnohem dražší. Tak, jako diamant, je i zirkon symbolem čistoty (těla, mysli i ducha), věrnosti a vědomí provázanosti všeho, co je - vědomí Jednoty. 

Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam

Rozměry náušnic (délka závěsu se zirkony)
2 cm

Rozměry facetovaných zirkonů (kosočverce)
0,7 x 0,7 cm

Rozměry facetovaných zirkonů (ovály)
1 x 0,8 cm

Náušnice dodáváme v dárkové krabičce.

 
Zirkon - Být světlem
Zirkon - být světlemBílý zirkon odráží veškeré negativní energie, je proto velmi silným ochranným kamenem, který je vhodný pro všechny lidi bez rozdílu věku a pohlaví. Lesk zirkonu třídí všechny okolní energie. Nízké, negativní, a pro člověka nevhodné energie odráží, a pozitivní, optimistické a čisté přitahuje. Z tohoto důvodu je už po věky považován za kámen přitahující štěstí, radost, dobré přátele, ty správné partnery, prosperitu, úspěch, peníze a hojnost všeho druhu. Zirkon vede člověka k nalezení vlastní jedinečnosti a autenticity, učí ho umění zdravé sebelásky. Pokud přijmeme sebe sama právě v té podobě ve které jsme tady a teď, a začneme se mít rádi a oceňovat se již teď, pochopíme, že nejsme ani lepší ani horší než druzí. Pochopíme, že všichni lidé mají svá slabá i silná místa, všichni zde na zemi plní svou jedinečnou roli, a všichni do jednoho jsou si rovni, neboť jsou součástí jediného celku - velké jednoty. Ač se nám zdají někteří lidé méně dobří či přímo nepotřební a zbyteční, pochopme, že nemáme právo posuzovat jejich životy a jejich přínos pro společnost. Jakmile začneme přijímat sebe sama takové, jací jsme (tedy i s chybami), pochopíme, že každý člověk nějaké chyby má a právě na těch musí pracovat. Toto pochopení nás přivede k poznání, že jediné, co můžeme dělat, abychom svůj život zlepšili, je věnovat se sama sobě, pracovat na zlepšení sama sebe, napravovat své nedostatky a chyby, namísto posuzování druhých a rozčilování se nad jejich chybami a nesprávným chováním. Jakmile jednou člověk toto poznání integruje a na tuto cestu zlepšování sebe sama nastoupí, bude už stále jen stoupat, nezatížen problémy druhých. Stane se více tolerantnějším, sebevědomějším a upřímnějším, což se velmi pozitivně odrazí ve všech jeho vztazích. Jen takový člověk, který objevil vlastní hodnotu a uprostřed všeho zmatku ve svém nitru objevil své vnitřní jedinečné světlo, může stát druhým příkladem, může být světlem, které vede druhé ke změně. Mnohé se změní, když člověk změní sám sebe, když se stane skutečně sebou. Taková je lekce bílého zirkonu. Dalším přínosem bílého zirkonu je jeho schopnost otevřít korunní čakru, díky které může být člověk stále spojen s božským světlem Zdroje. Pokud člověk dosáhne stavu nepřetržitého spojení s tímto světlem Zdroje, vniká do něj kosmická energie bezpodmínečné lásky a soucitu, což posiluje jeho vlastní světlo, které uvnitř sebe sama objevil - tehdy se člověk stává skutečným služebníkem Světla.
 
Bílý zirkon  a léčení
Vibrace bílého zirkonu pozitivně působí na kosterní systém, mozek, nervy, svaly, játra i zrak. Je vhodným kamenem při problémech s rovnováhou (závratě), působí proti depresím, smutku, proti pocitům bezmoci a beznaděje.
 
Bílý zirkon - očista a nabíjení
Zirkon čistíme pod proudem studené vody (nejlépe čisté, tekoucí vody v přírodě), nabíjíme krátce na slunci či při svitu měsíce.


Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kosmická hra - Stanislav Grof Kosmická hra - Stanislav Grof Kód: PEM-0137356
Jak vznikl náš vesmír? Lze vysvětlit hmotnou skutečnost pouze pomocí…
399 Kč
LFB Kombinovaná esence komunikace BIO LFB Kombinovaná esence komunikace BIO Kód: LFB-KOMU
Pro ty, co nemají odvahu se vyjádřit sami za sebe. Dodává schopnost vyjádřit…
419 Kč
Krátké šaty - Vlčí duše M Krátké šaty - Vlčí duše M Kód: SPID-T133F108-M
Slušivé fantasy šaty s motivem Vlčí duše jsou velmi příjemné a elegantní.…
624 Kč
Brahmi - tinktura 30 ml Brahmi - tinktura 30 ml Kód: SP-BR-30
Brahmi podporuje duševní výkonnost, soustředění a normalizuje stres.
119 Kč