Náušnice Triquetra, stříbro Ag 925

Náušnice Triquetra, stříbro Ag 925

Kód: HT-TER043
Elegantní stříbrné náušnice se symbolem triquetry a pentagramu, chráněné kruhem (posilujícím jejich působení), přinášejí vědomí propojenosti všeho, rovnováhu a zároveň mocnou ochranu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
717 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice Triquetra, stříbro Ag 925

Elegantní stříbrné náušnice se symbolem triquetry a pentagramu, chráněné kruhem (posilujícím jejich působení), přinášejí vědomí propojenosti všeho, rovnováhu a zároveň mocnou ochranu. Triquetra, stejně jako pentagram, je vysoce ochranný a zároveň magický znak, symbol propojení fyzického, mentálního a intuitivního, symbol rovnosti a vzájemné provázanosti všech součástí velkého celku - Jednoty. Triquetra s pentagramem přináší vědomí širšího rozměru, pomáhá nám otevřít se skutečnosti a Poznání věcí zjevných i skrytých. Nikdo a nic není odděleno od celku, každá část je právoplatným členem Jednoty a má svůj specifický způsob, jak přispět k zdokonalování energie celku. Jedině spoluprací všech částí celku lze dosáhnout rovnováhy, harmonie a hlubokého vnitřního klidu. 

Více informací o tomto oblíbeném symbolu naleznete v našem slovníku, pod heslem Triquetra.

Pocit či vědomí oddělenosti je pouhou iluzí, jež vytváří naše ego. Vše je se vším spojeno, nejsme tu jen tak pro nic za nic, máme úkol - nalézt svou jedinečnost, svůj dar, talent a prostřednictvím něj sloužit světu a bytostem, jež ho obývají. Symbol triquetry ve spojení s pentagramem nás vyzývá, abychom uplatnili své talenty ve prospěch všeho živého, uznali přínos druhých, respektovali jeden druhého a spolupracovali na zlepšení životů všech tvorů, celého světa.

Stříbrné náušnice pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro 925/1000

Celková délka náušnic
3,1 cmNáš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky